Druskininkai, plaukimas laivu į Liškiavą ir Merkinės piramidė!

KAINA
31 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. rugsėjo 3 d. kviečiame pasigrožėti vienu žavingiausiu Lietuvos kurortų – Druskininkais, leistis į smagią ekskursiją laivu ir aplankyti Merkinės piramidę!

6.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Leisimės į įspūdingą ekskursiją laivu. Nemuno upe plauksime į žavingąją Liškiavą. Liškiava – unikalus Dzūkijos nacionalinio parko kaimas. Liškiavoje aplankysite sakralinės architektūros ansamblį, Švč. Trejybės bažnyčią. Pamatysite piliakalnį, alkakalnį, mitologinį akmenį su „jaučio pėda“, pasigrožėsite puikiu kraštovaizdžiu, susipažinsime su salos istorija. Plaukdami laivu galėsime stebėti Nemuno krantus, pajusti Lietuvos gamtos grožį.

Laisvas laikas kavai, pietums.

Keliaujame į ekskursiją po sveikatos šaltinių kurortą – Druskininkus. Tai seniausiais ir didžiausias kurortas Lietuvoje. Tikra sveikatingumo oazė. Viskas čia „sūru” – ir tyvuliuojančio ežero miesto centre pavadinimas, ir trykštantys mineraliniai šaltiniai. Pastarieji kadaise ir išgarsino Druskininkų miestelį. Leisimės į ekskursiją – kvėpdami gaivaus, pušimis kvepiančio oro pasivaikščiosite po kurortą, kuris pastaruoju metu išpuoselėjo savo aplinką. Aplankysime Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausime mineralinio vandens. Nusiprausime legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio „Grožio“ šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosime vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsime šio miesto muzikiniu fontanu.

Šalia Merkinės, Česukų kaime – dvasinio pažinimo ir sveikatinimo erdvė – POVILO PIRAMIDĖ. Tai – vienas lankomiausių Dzūkijos objektų. Pamatome stiklinį kupolą, kurio viduje trišonė piramidė, o joje – du unikalūs kryžiai, kurie koncentruoja subtiliąją dvasinę energiją bei ją perteikia šios erdvės lankytojams. Apsilankome piramidėje.

Kupini gerų įspūdžių apie 21.00 val. grįšime Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-09-03 06:30
Grįžimas: 2023-09-03 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Merkinės piramidė – auka.
 • Plaukimas laivu ir ekskursija po Liškiavą – apie 18 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.