Dramatiškoji P. Čaikovskio opera „Pikų dama“ ir nuostabioji Ryga!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 18 d. kviečiame keliauti į grožiu užburiančią Rygą bei pamatyti dramatišką meilės istoriją operoje „Pikų dama“!

12.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks įspūdinga ekskursija po grožiu užburiančią Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kad alkis neužgožtų įspūdžių, turėsime laisvo laiko pasivaikščioti po Rygos senamiestį ir nueiti į vieną iš daugelio jaukių kavinukių.

Keliaujame į nuostabųjį Nacionalinį Rygos baleto ir operos teatrą, kur pamatysime A. Puškino žodžiais prabilusią, o P. Čaikovskio muzika suskambėjusią operą – „Pikų dama“! Karininkas Hermanas parke pamato gražią merginą ir įsimyli ją net nepažinęs. Jo draugas papasakoja, kad merginos vardas Lisa, o jos močiutė yra sena grafienė, kuri jaunystėje lošdavo azartinius žaidimus (lošdavo kortomis už pinigus). Jis pasakoja, kad žmonės močiutę vadindavo “Pikų dama” ir kad ji žino paslaptį apie tris kortas, kurios visada padės laimėti kortų žaidimą. Hermanas galvoja tik apie vieną dalyką – jis nori sužinoti trijų kortų paslaptį, kad galėtų lošti ir laimėti daug pinigų, o tada vesti Lizą. Hermanas pasislepia močiutės miegamajame ir kai močiutė eina miegoti, jis iššoka priešais ją ir pasako, kad nori sužinoti kortų paslaptį. Možiutė taip išsigąsta, kad miršta nespėjusi ištarti nė žodžio…

Po įspūdžių kupinos dienos apie 1.30 val. nakties grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-18 12:00
Grįžimas: 2023-03-18 01:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Operos bilietas – nuo 15 iki 38 Eur/asm.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.