Didžiausias meno muziejus Latvijoje ir pasakiškas šviesų parkas!

KAINA
30 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. lapkričio 25 d. kviečiame keliauti į romantiškąją Rygą, pasimėgauti nuostabiais meno šedevrais ir pasivaikščioti po magišką šviesų parką, kuris atgis pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“ motyvais!

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Leidžiamės į ekskursiją po Rygą – didžiausią Baltijos šalyse miestą. Didžiausia Baltijos šalių sostinė graži visais metų laikais, tačiau kalėdiniu laikotarpiu ji atskleidžia visą savo žavesį. Šventinės nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Ryga – tai ne tik, Latvijos, bet ir visos Baltijos perlas. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Laisvas laikas individualiai pasivaikščioti po Rygą, ar tiesiog pasėdėti jaukioje senamiesčio kavinukėje su šiltos kavos ar arbatos puodeliu.

Toliau keliausime į didingą vietą, kurioje privalo apsilankyti kiekvienas meno mylėtojas. Latvijos nacionalinis dailės muziejus yra pirmasis Baltijos šalyse, kurio pastatas specialiai statytas meno muziejui – didingas baroko ir klasicizmo fasadas, o interjerą puošia jugendo stiliaus elementai. Muziejuje neseniai atlikta plataus masto rekonstrukcija. Įrengta požeminė Didžioji parodų salė, stogo terasa ir naujos patalpos kupole. Turėsime galimybę pažvelgti į paveikslų saugyklą, kuri atskirta stiklo siena. Šis originalus architektūrinis sprendimas leidžia iš arčiau stebėti muziejaus veiklą. Vasaros sezono metu, esant geram orui, lankytojai gali grožėtis nuostabia Rygos miesto panorama, atsiveriančia nuo muziejaus stogo terasos. Dėl unikalių vaizdų ir didžiulių muziejaus turtų jis yra neatsiejama Latvijos kultūrinės tapatybės dalis, taip pat vertybė pasaulio muziejų kontekste.

Sutemus keliausime į parką, kur ryškiomis šviesomis nušvis visiems gerai pažįstamos pasakos „Snieguolė ir septyni nykštukai“ personažai! Šis užburiantis renginys, nukels mus į magišką mišką. Keliaudami paslaptingais apšviestais takais, sutiksime gražuolę Snieguolę, jos draugus nykštukus, žavingąjį princą bei piktąją pamotę. Be minėtų personažų, parke išvysime daugybę šviesos ir multimedijos instaliacijų bei unikalių vietų, skirtų pasidaryti pačioms gražiausioms nuotraukoms bei interaktyvių pramogų mažiesiems. Leiskitės į nepamirštamą kelionę po šviečiantį pasakų mišką!

Po įspūdžių kupinos dienos apie 21.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Asmeninės išlaidos.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-11-25 08:00
Grįžimas: 2023-11-25 21:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Latvijos Nacionalinis dailės muziejus – suaugusiems apie 8 Eur/asm., moksleiviams apie 3,50 Eur/asm., studentams ir senjorams apie 4,50 Eur/asm. Gidas grupei apie 40 Eur.
 • Šviečiantis pasakų miškas – suaugusiems apie 15 Eur/asm., vaikams nuo 12 m., senjorams ir neįgaliesiems apie 13 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.