Didingieji Trakai, plaukimas laivu, kibinai ir nemokami muziejai!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. birželio 25 d. kviečiame vykti į Trakų kraštą – pasiplaukioti laivu, paskanauti kibinų ir nemokamai apsilankyti Trakų pilies muziejuje!

PASKUTINĮ MĖNESIO SEKMADIENĮ NEMOKAMAS MUZIEJŲ LANKYMAS! SUTAUPOTE NET 12 EUR!

Kviečiame į netolimą, bet turiningą kelionę į Trakų kraštą, turtingą savo gamta, kultūros bei istorijos paveldu. Kiekvienas besidomintis šiuo kraštu čia ras sau kažką įdomaus! Kas pasidžiaugs kraštovaizdžio panorama, kas žiląja Trakų pilimi… O pažintinę kelionės dalį gražiai papildys pasiplaukiojimas laivu.

8.15 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmas sustojimas prie Angelų kalvos. Skulptorių darbai įprasmina angelų dovanotojų mintis bei aukštesnių jėgų nešamas žinias. Tai tęstinis projektas, auginamas žmonių dvasingumo ir dėkingumo, o jį kurti kviečiami visi norintys – kiekvienas čia gali įprasminti savo mintis, maldas ar svarbią dorinę vertybę. Nuo Angelų kalvos galima pasigrožėti plačiai besidriekiančiu miškų ir vandenų kraštovaizdžiu. Toli aplinkui matyti Trakų ežerai, didinga pilis, Trakų Švč. Mergelės Marijos apsilankymo bažnyčia, Švč. Dievo Motinos gimimo cerkvė bei kitos istorinio-kultūrinio ir gamtos paveldo grožybės.

Trakuose, Galvės ežero pakrantėje, puikuojasi Užutrakio dvaras. Pakviesime visus į įdomią ekskursiją, kurios metu išgirsime negirdėtų istorijų apie grafus Tiškevičius, aplankysime Užutrakio dvaro sodybą, kurioje auga daug metų menantys medžiai. Susipažinsime su dvaro sodybos ir ją įkūrusios grafų Tiškevičių šeimos istorija. Nukeliausime iki strateginės vietos, iš kurios atsiveria akį veriantis vaizdas. Būtinai užsuksime į istorinį parkų pažinimo centrą, kuriame surengta interaktyvi ekspozicija, pasakojanti apie istorinį Trakų peizažą bei žymiojo kraštovaizdžio architekto, botaniko Eduardo Fransua Andė (1840-1911) kūrybą.

Leidžiamės į ekskursiją „Trakų senamiestis ir pilys”. Gido lydimi, pasivaikščiosime Karaimų gatve, pamatysime karaimų namus, kurių 3 langai tradiciškai žvelgia į gatvę. Šioje gatvėje stovi karaimų maldos namai – Kenesa. Apžiūrėsime Trakų Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo baziliką, Trakų miesto globėjo, Šventojo Jono Nepomuko koplytstulpį.

Toliau mūsų laukia ekskursija laivu – „Nepažinti Trakai“. Pamatysime legendinę Trakų pilį, išvysime Užutrakio dvarą, grafo J. Tiškevičiaus rūmus, pasigrožėsime nuostabia Galvės ežero panorama, kartu susipažinsime ir su Trakų istorija. Plaukdami laivu vaišinsitės karaimiškais patiekalais – kibinais ir sultiniu.

Užsuksime į Trakų salos pilį – gotikinį šedevrą Galvės ežero saloje, į kurį nutiestas vienas gražiausių pėsčiųjų tiltų. Pilis pastatyta kunigaikščių Kęstučio ir Vytauto iniciatyva XIV a. II pusėje – XV a. 1-ajame dešimtmetyje. XV a. ši pilis buvo viena iš LDK valdovų rezidencijų. Vyks ekskursija su pilies gidu po Trakų pilį. Trakų darbuotojai yra daugelio veiklų sumanytojai, entuziastai ir aktyvūs dalyviai, su dideliu įkvėpimu ir džiaugsmu besidalinantys savo patirtimi ir žiniomis su kiekvienu besilankančiu. Trakai – miestas, kuriame Muziejus turi širdį!

Laisvas laikas ledams, suvenyrams. Laisvu laiku siūlome aplankyti šokolado muziejų – gamyklą. Muziejus jus kviečia pamatyti realaus dydžio skulptūras iš šokolado. Čia sutiksite netgi šokoladinį jaguarą ir piratą. Paroda kviečia užsukti į keturis kambarius, iš kurių kiekvienas – vis kitoks.

Kupini gerų įspūdžių apie 20 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-06-25 08:15
Grįžimas: 2023-06-25 20:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Istorinis parkų pažinimo centras suaugusiajam – apie 1 Eur/asm., moksleiviams, studentams, senjorams – apie 0,50 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu, 2 kibinai su sultiniu – apie 12 Eur/asm.
 • Trakų pilies muziejus – NEMOKAMAS (įprasta kaina apie 12 Eur).
 • Trakų pilies gido ekskursija – apie 1,5 Eur/asm. (Kaina priklauso nuo grupės dydžio).

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.