Didingasis barokinis Vilnius ir vaizdingos jo apylinkės!

KAINA
25 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. spalio 23 d. kviečiame keliauti susipažinti su Vilniaus apylinkėmis bei pajusti jo barokinę dvasią.

8.00 val. išvykstame iš Panevėžio.

Kelionę pradėsime šalia barokinės Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčios, šalia upės ant kalvos. Pasigrožėsime, 1906 m. iškilusiais neobarokiniais Vileišių rūmais. Tai vienas įspūdingiausių pastatų Vilniuje. … pasistatyti Vilniuje, pačioje gražiojoje, bet nuūriotoje panerio kalnelio viršūnėje tokį stilinį palocių, kokio visame Vilniuje dar nėra buvę… Rūmai, oficina, trijų aukštų namai ties gatve išnuomoti, parkietai, marmurai viduje palociaus, o prieš tai kalno aptvarkymas ir aukštu mūru aptvėrimas…, – rašė Juozas Tumas-Vaižgantas knygos „Lietuvių literatūros paskaitos“ (1924) skyriuje apie Petrą Vileišį. Aplankysime rūmų ansamblį ir brolių Vileišių paminklą.

Toliau vyksime į užburiantį baroko perlą – Šv. apaštalų Petro ir Povilo bažnyčią, kurią XVII a. fundavo M. K. Pacas. Architektūros šedevras, puoštas italų meistrų.

Vyksime Pavilnių regioninį parką. Nuo aukščiausios ir vienos įspūdingiausių Lietuvoje atodangų atsiveria nepamirštamas vaizdas į viena gražiausių Vilniaus apylinkių panoramų: giliame slėnyje vingiuoja Vilnia, o už jos – išlikę buvusio palivarko ir patrankų liejyklos pastatai ir tvenkiniai. Toliau – upės užtvanka, buvusio prancūziško vandens malūno teritorija su tilteliais. Sudėtinga ir išplėtota malūno hidrotechninių statinių sistema galutinai susiformavo XIX a. pabaigoje – XX a. pirmojoje pusėje, valdant Kinkulkinų giminei. Išvysime Prezidento namą. Išskirtinis jis yra tuo, kad senas namas yra apgaubtas stiklu ir lyg kubas sau stūkso Pavilnių regioniniame parke. Keliausime pėsčiomis link Belmonto malūno.

Po smagaus pasivaikščiojimo užsuksime į vilniečių bei sostinės svečių pamėgtą poilsio ir pramogų centrą Belmontas, grožėdamiesi nepakartojamu vaizdu į šniokščiantį krioklį papietausime Joanos Carinovos smuklėje.

Pailsėję ir gardžiai papietavę toliau vyksime į Vilniaus centrą. Lankysime Arkikatedrą. Šv. Kazimiero koplyčia – tai vienas vertingiausių Lietuvos baroko dailės paminklų. Kazimierą oficialiai pripažinus šventuoju (1602 m.) Lenkijos ir Lietuvos valdovas Zigmantas Vaza pradėjo statyti jo palaikams deramą koplyčią.

Pilies gatve keliausime link Šv. Kazimiero bažnyčios. Ekskursijos metu susipažinsite su Šv. Kazimiero bažnyčios ir Jėzaus Draugijos istorija, aplankysite bažnyčios erdves, kurios ilgą laiką buvo restauruojamos, o dabar jau atviros lankytojams. Užkopsite į bažnyčios varpinę, užsuksite į palėpę, iš kurios atsiveria nuostabi Vilniaus senamiesčio panorama. Nusileisite į kriptą, sužinosite, kieno relikvijos ilsisi Šv. Kazimiero bažnyčioje.

Kupini gerų įspūdžių apie 18 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių

organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-10-22 08:00
Grįžimas: 2022-10-22 18:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Pietūs pramogų ir poilsio centre Belmontas – 20 Eur/asm., (karštas patiekalas, salotos, desertas, kava-arbata, stalo vanduo)
  • Bažnyčių lankymas – auka.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.