Degustacinė kelionė po Kėdainių kraštą: kava, virtinukai ir midus!

KAINA
24 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. sausio 8 d. kviečiame į degustacinę kelionę po Kėdainių kraštą: susipažinti su kavos ruošimo menu, paskanauti rankų darbo virtinukų ir midaus rūsyje paragauti 10 skirtingų gėrimo rūšių.

8.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Daugelis neįsivaizduoja dienos pradžios be atbudinančio kavos puodelio, tad savo kelionę ir pradėsime nuo šio gardaus gėrimo degustacijos. Susipažinsime su kavos atsiradimo pradžiamoksliu arba iš kur atsiranda kava bei skirtingais kavos ruošimo būdais. Paragausime 4 skirtingų regionų kavos ir tuo pačiu paanalizuosime skirtumus bei panašumus. Išmoksime kaip atskirti kokybiškas pupeles nuo nekokybiškų ir maloniai praleisime laiką.

Pačiame Lietuvos centre yra turtingą istoriją ir įspūdingą kultūrinį paveldą turintis miestas Kėdainiai. Iškilios Radvilų giminės įkurtas miestas, išskirtinis geografine padėtimi pilnas turistų, kuriuos traukia lenkiškas, žydiškas bei škotiškas paveldas. Kėdainių Didžioji gatvė papuoštų net ir Vilniaus Senamiestį, o Džiazo gatvės atradimas liudija, kad šiame mieste yra kūrybingų, drąsiai improvizuoti sugebančių žmonių. Vietinio gido lydimi vaikščiosime po unikalų senamiestį, apsilankysime sinagogoje, kurioje po restauracijos, įsikūrė Daugiakultūris centras.

Pasivaikščioję po miestą, kupini įspūdžių, bet jau gerokai praalkę važiuosime pietauti į vieną labiausiai kėdainiškių rekomenduojamų kavinių. „Raganė“ garsi rankų darbo virtiniais, na o virtiniai – tai tradicinis Vidurio Lietuvos patiekalas, buvęs itin dažnas ant kasdienio stalo ir per šventes. Degustuosime 5 rūšių virtinius (su trintomis bulvėmis, su varške, su kiauliena, su pievagrybiais ir antienos kepenėlėmis) ir klausysimės apie jų gaminimo tradicijas, drauge prisiminsime senuosius lietuvių papročius.

Apsilankysime midaus degustacijoje „Šušvės miduje“. Degustacinė – pažintinė programa „MIDAUS UPĖS TEKĖJO…“ siūlo mums susipažinti su seniausio lietuvių alkoholinio gėrimo istorija, vartojimo papročiais, gamybos ypatumais. Jos metu aplankysime midaus gamybos įmonę, midaus rūsyje, susipažinsime su midaus istorija ir dabartimi, degustuosime net 10 rūšių midų, vaišinsimės naminiu sūriu, medumi, bei išmėginsime savo jėgas protų mūšyje, kurio nugalėtojų lauks netikėtas prizas.

Kupini geros nuotaikos keliaujame namų link. Apie 19.00 val. grįžtame į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-01-08 08:00
Grįžimas: 2023-01-08 19:00

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kavos degustacija – apie 13 Eur/asm.
 • Vietinio gido ekskursija ir Sinagogos lankymas – apie 3 Eur/asm.
 • 5 rūšių virtinukų degustacija kavinėje „Raganė“ – apie 12 Eur/asm.
 • Šušvės midaus degustacija – apie 15 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.