Baltijos perlas – Ryga, botanikos sodas ir kruizas Rygos kanalu!

KAINA
18 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2020 m. liepos 5 d. kviečiame keliauti į Baltijos perlu vadinamą Rygą, aplankyti botanikos sodą ir leistis į kruizą po Rygos kanalą!

8 val. išvykstame iš Panevėžio.

Atvykstame į Rygos botanikos sodą. Ten akis iškart džiugins įvairiaspalviai rododendrai apsipylę nesuskaičiuojama daugybe žiedų, iš tolo vilios prieiti ryškiaspalviai irisai ir kiti augalai. Botanikos sode galėsime apžiūrėti skirtinguose klimatuose augančius augalus – tropinius, subtropinius, dykumų, taip pat medicinoje naudojamus augalus, vandens bei kelis išlikusius senuosius augalus. Pamatysime ir nuodingų augalų kolekciją bei pasigrožėsime margaspalviais drugeliais.

Po pasivaikščiojimo vyksime papietauti visiems pramogų galinčiame pasiūlyti elegantiškame „Lido“ komplekse. Išalkusius pamaitins jaukus bistro, kur kiekvienam svečiui bus pasiūlyta išbandyti nacionalinę latvių virtuvę, o ištroškusius rūsyje pasitiks esantis alaus baras, ir originalus alaus mini bravoras.

Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Kelionės kulminacija – pasiplaukiojimas laiveliu, kurio dydis pritaikytas tam, kad būtų galima praplaukti po tiltais, aikštėmis ir net po didžiaisiais prekybos centrais, bei apsukti ratą aplink senamiestį išplaukiant į didingąją Dauguvą.

Kupini gerų įspūdžių apie 18.30 val. keliausime namų link. Apie 21.30 val. grįžimas į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001534.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2020-07-05 08:00
Grįžimas: 2020-07-05 21:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Botanikos sodas – apie 5 Eur suaugusiems/ apie 4 Eur mokiniams, senjorams/ apie 3 Eur vaikams 7-17 metų/ vaikams iki 7 m. nemokamai.
 • Kruizas Rygos kanalu – apie 10 Eur suaugusiems/ apie 6 Eur mokiniams.
 • Pavalgymas „Lido“.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.