Aštrių pojūčių mėgėjams: Naktinė ekskursija Vilniaus Lukiškių kalėjime!

KAINA
27 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. kovo 12 d. kviečiame keliauti į nepaprastą naktinį pasivaikščiojimą po Lukiškių kalėjimą, kuriame dar visai neseniai kalėjo žiauriausi nusikaltėliai – pamatysime kalinių kameras, sužinosime įdomiausias istorijas bei apsilankysime nuostabaus menininko Sauliaus Vaitiekūno darbų galerijoje!

12.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausia mūsų lauks ekskursija po žavingąjį Vilnių. Užsuksime į paslaptingą Užupio respubliką. Pasigrožėsime per penkis šimtmečius beveik nepakitusia Šv. Onos bažnyčia, kuri yra vienas gražiausių ir, ko gero, garsiausių Vilniaus statinių. Tai vėlyvosios gotikos šedevras. Ją gaubia daug legendų. Šalia Bernardinų istorinis-architektūrinis ansamblis – unikalus Vilniaus senamiesčio urbanistinis kompleksas. Be visiems puikiai žinomų, Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) ir Šv. Onos, bažnyčių, jį papildo dar ir bernardinų vienuolynas. Apžiūrėsime vieną iš Vilniaus simbolių – Aušros vartus. Priešingai nei daugelis mano Aušros vartai yra susiję ne su tikėjimu, o su karu – Aušros vartai yra gynybinės sienos dalis. Aplankysime stiklo kvartalą. Stiklo kvartalo pavadinimas gimė 2018 m., susikūrus tvirtai bendruomenei, primindamas laikus, kai čia driekėsi net trys gatvės, kurioms buvo suteiktas „stiklo“ pavadinimas; Stiklo 1-oji, Stiklo 2-oji ir Stiklo 3-oji g.

Keliaujame į pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Stiklių gatvėje, įsikūrusią galeriją „Terra recognita“. Tai vieno autoriaus – išskirtinį savo braižą turinčio, todėl nesunkiai atpažįstamo, o kartu ir nenuspėjamo menininko Sauliaus Vaitiekūno – darbų galerija. Menininko kūrybinėje biografijoje neatsiejamai dera, rodos, visiškai skirtingos raiškos formos – mažoji akmens ir metalo plastika, juvelyrika, monumentalūs skulptūriniai objektai bei konceptualios instaliacijos. Galerijoje išvysime mažosios skulptūros, akmens ir metalo plastikos darbus, instaliacijų fragmentus. Taip pat bus galima pamatyti naujausios menininko instaliacijos fragmentą „Čiulpinukai / Chupa Chups“ bei naują juvelyrikos darbų kolekciją.

Laisvas laikas, kurio metu galėsime savarankiškai paklajoti po miestą arba pasėdėti vienoje iš daugybės jaukių kavinukių ir pasistiprinti.

Keliausime į Lukiškių kalėjimą, kurį 115 metų saugojo aukštos sienos ir spygliuota viela. Tik 2019 metais iš kalėjimo buvo iškelti paskutiniai kaliniai. Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradėjo naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti su buvusiu prižiūrėtoju-kalėjimo gidu po kalėjimo kompleksą, dar niekur nematytas kalėjimo erdves, mirtininkų kameras, pasimatymo kambarius…

Tai bus pažintis su kalėjimo istorija, architektūra, buvusių kalinių gyvenimu. Naktį kalėjime tikrai vaidenasi, nuo to jis tampa dar įdomesnis… Tai bus interaktyvus pasivaikščiojimas tamsoje – tu, Lukiškių kalėjimo sienos ir žibintuvėlis… To pasivaikščiojimo tikrai nepamiršite visą gyvenimą!

Kupini gerų įspūdžių apie 22.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-03-12 12:00
Grįžimas: 2023-03-12 22:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Galerija „Terra recognita“ – lankymas nemokamas.
 • Ekskursija Lukiškių kalėjime – apie 25 Eur/asm. (dalyvavimas tik nuo 18 metų).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.