Aštrių pojūčių mėgėjams: Naktinė ekskursija Vilniaus Lukiškių kalėjime!

KAINA
23 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2022 m. sausio 8 d. kviečiame keliauti į nepaprastą naktinį pasivaikščiojimą po Lukiškių kalėjimą, kuriame dar visai neseniai kalėjo žiauriausi nusikaltėliai – pamatysime kalinių kameras, sužinosime įdomiausias istorijas bei pasivaikštinėsime po išskirtines Vilniaus vietas!

11.30 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pirmiausiai susipažinsime su žavingąja mūsų sostine – Vilniumi. Užsuksime į paslaptingą Užupio respubliką, kuri kartais lyginama su Paryžiaus Monmartro rajonu arba Kopenhagos Kristianija. Ji garsėja savo nuosavu himnu, konstitucija, kurią galima perskaityti Paupio gatvės pradžioje (ji surašyta ant tvoros), prezidentu, vyskupu, čia plyti vieno seniausių, Vilniaus Bernardinų, kapinės, stovi dvi bažnyčios, o viską vainikuoja bronzinis Užupio angelas. Pasigrožėsime per penkis šimtmečius beveik nepakitusia Šv. Onos bažnyčia, kuri yra vienas gražiausių ir, ko gero, garsiausių Vilniaus statinių. Tai vėlyvosios gotikos šedevras. Ją gaubia daug legendų. Šalia Bernardinų istorinis-architektūrinis ansamblis – unikalus Vilniaus senamiesčio urbanistinis kompleksas. Be visiems puikiai žinomų, Šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) ir Šv. Onos, bažnyčių, jį papildo dar ir bernardinų vienuolynas. Apžiūrėsime vieną iš Vilniaus simbolių – Aušros vartus. Priešingai nei daugelis mano Aušros vartai yra susiję ne su tikėjimu, o su karu – Aušros vartai yra gynybinės sienos dalis. Aplankysime stiklo kvartalą. Stiklo kvartalo pavadinimas gimė 2018 m., susikūrus tvirtai bendruomenei, primindamas laikus, kai čia driekėsi net trys gatvės, kurioms buvo suteiktas „stiklo“ pavadinimas; Stiklo 1-oji, Stiklo 2-oji ir Stiklo 3-oji g.

Po to turėsime šiek tiek laisvo laiko, kurio metu galėsime savarankiškai paklajoti po miestą arba pasėdėti vienoje iš daugybės jaukių kavinukių ir pasistiprinti.

Keliausime į Lukiškių kalėjimą, kurį 115 metų saugojo aukštos sienos ir spygliuota viela. Tik 2019 metais iš kalėjimo buvo iškelti paskutiniai kaliniai. Istorinis ir aukšta tvora apjuostas Lukiškių kalėjimo kompleksas pradėjo naują gyvenimą ir kviečia pasivaikščioti su buvusiu prižiūrėtoju-kalėjimo gidu po kalėjimo kompleksą, dar niekur nematytas kalėjimo erdves, mirtininkų kameras, pasimatymo kambarius…

Tai bus pažintis su kalėjimo istorija, architektūra, buvusių kalinių gyvenimu. Naktį kalėjime tikrai vaidenasi, nuo to jis tampa dar įdomesnis… Tai bus interaktyvus pasivaikščiojimas tamsoje – tu, Lukiškių kalėjimo sienos ir žibintuvėlis… To pasivaikščiojimo tikrai nepamiršite visą gyvenimą!

Kupini gerų įspūdžių apie 22.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2022-01-08 11:30
Grįžimas: 2022-01-08 22:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Naktinė ekskursija Lukiškių kalėjime – 25 Eur/asm. (dalyvavimas tik nuo 18 metų).
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.