8-asis Klaipėdos šviesų festivalis ir atsinaujinęs Pilies muziejus!

KAINA
28 Eur/asm.

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

2023 m. vasario 25 d. kviečiame pasigrožėti aštuntą kartą į Klaipėdos senamiesčio gatves ir skverus sugrįžusiu Šviesų festivaliu bei apsilankyti atsinaujinusiame Pilies muziejuje!

10.00 val. išvykimas iš Panevėžio.

Pažintį su trijų vandenų miestu pradėsime keliaudami prie jo įsikūrimo vietos – Piliavietės ir kruizinių laivų terminalo. Pilies muziejus yra įsikūręs Klaipėdos senosios, vandens griovių apsuptos, XIII a. pilies griuvėsių viduje. Autentiškose XVI-XVIII a. poternose susipažinsite su pilies ir miesto raida. Pamatysite piliavietėje ir senamiestyje rastus ir eksponuojamus archeologinius radinius, dokumentus, Klaipėdos miesto antspaudus, rekonstruotus XVII a. kostiumus. Išvysite Renesansinės Klaipėdos simbolį – pilyje rastą XVI a. vidurio auksinį žiedą su brangakmeniu bei XVII a. antrosios pusės Klaipėdos pilies ir miesto maketą. Ekskursijoje po Pilies muziejų sužinosite daug pikantiškų dalykų apie viduramžių uostamiestį: kada gimė Klaipėdos miestas, kodėl jį įkūrėjai pavadino Memeliu ir kt.

Toliau, ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, pamatysite laivą „Meridianas“, kuris šiandien yra paverstas prabangiu restoranu. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Be to, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys.

Temstant mūsų lauks nuostabios, šiais metais ypač unikalios, šviesų instaliacijos! 8–asis Klaipėdos festivalis operatyviai prisitaikęs prie pasikeitusių pasaulinių realijų, demonstruoja atsakingą ir tvarų požiūrį į energetinių išteklių naudojimą. Buvo nuspręstą festivalį padaryti išskirtiniu, „pavyzdžiu visai Europai” – jis šiemet atspindės tvarumo, ekologijos temą. Kertiniu šios idėjos pagrindu tapo Atgimimo aikštėje rėmėjų dėka atsiradusi 50–ies saulės energijos kolektorių konstrukcija „Monolitas”, pagaminsianti apie trečdalį festivaliui reikalingos elektros.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką uostamiestyje apie 23.30 val. grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės data

Išvykimas: 2023-02-25 10:00
Grįžimas: 2023-02-25 23:30

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Pilies muziejus – suaugusiems apie 4 Eur/asm, vaikams, moksleiviams, senjorams apie 2 Eur/asm., vaikams iki 6 m. ir neįgaliesiems nemokamai. Gidas grupei iki 25 asmenų 10 Eur.
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.