Žavusis Lvovas ir istoriniai Lenkijos miestai!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į vieną gražiausių visoje Europoje miestą, įtrauktą į UNESCO paveldo sąrašą – Lvovą (Ukraina) bei aplankyti istorinius Lenkijos miestus: Liubliną ir Zamostę! (4d./3n.).

1 diena.
2 val. išvykstame iš Panevėžio. Kelionė per Lenkiją. Atvykstame į vieną seniausių Kazimiero Didžiojo statytų miestų – Liubliną. Lietuvai Liublinas pažers sentimentų. Juk būtent šiame mieste gimė ATR – Abiejų Tautų Respublika. Trumpa ekskursija po Liublino senamiestį: gynybinės miesto sienos, Karališkieji tribunolo rūmai ir pagrindinė aikštė, Dominikonų bažnyčia, miesto katedra, miesto simbolis – Krokuvos vartai Lietuvos aikštėje pastatytas paminklas Liublino unijai. Laisvas laikas pietums. Vykstame į Ukrainą. Nakvynė viešbutyje prie Lvovo.

2 diena.
Pusryčiai. Važiuojame į Lyčiakovo kapines*– vienas seniausių Ukrainoje. Jos įkurtos XVI a. ir nuo 1991 m. paskelbtos istoriniu-memorialiniu draustiniu. Kapinių istorija ir kultūra yra labai vertinga. Čia gausu šeimos kriptų su nuostabiais bareljefais, skulptūromis, kurių daugelis yra tikri meno kūriniai.

(Lvovas lenkiškas) ekskursija po Lvovą, miestą – muziejų po atviru dangumi, kuris stebina įspūdingu savo grožiu. Ekskursija pėsčiomis po senąjį Lvovą: žymusis armėnų kvartalas ir seniausia Lvovo Armėnų bažnyčia*, Turgaus aikštė, didžiulė bokštuota Rotušė. Pamatysite Dominikonų bažnyčią, Bernardinų bažnyčią ir Lotynų katedrą. Pasivaikščiosite Laisvės prospektu – viena žaviausių ir prašmatniausių Lvovo gatvių: didingi Operos teatro rūmai. Laisvas laikas, kurio metu siūlome pasivaikščioti po Lvovą. Čia karaliauja bohemiška dvasia, o miestas svečius nustebins jaukumu, svetingumu, išraiškinga architektūra, kulinarinio paveldo patiekalais ir prieinamomis kainomis. Beje, Lvovas laikomas Ukrainos kavos sostine. Jei visame pasaulyje kava auga, tai Lvove ji yra kasama. Tad laisvo laiko metu rekomenduojame užsukti į kavos kasyklą, kurioje galėsite paragauti išsikastos kavos. Aplink Rotušės aikštę gausu įvairiausių kavinių, restoranų, kur galėsite paskanauti įvairių tradicinių ukrainietiškų patiekalų ar burnoje tirpstančio Lvovo štrudelio. Norintieji galės pasikelti* į rotušės bokštą, iš kurio atsiveria puiki senamiesčio panorama. Pageidaujantiems siūlome apsilankyti spektaklyje Lvovo operos ir baleto teatre**. Taip pat norintieji gali puikiai praleisti laika alaus teatre „Pravda“, kur nuo 19 iki 21.45 garsiausiausius pasaulio ir ukrainetiškos muzikos šlagerius atlieka orkestras. Šiame mieste kiekvienas rasite sau mėgstamą laiko praleidimo būdą. Nakvynė viešbutyje Lvove.

3 diena.
(Lvovas austriškas) Pusryčiai. Tolesnė pažintis su Lvovu. Tęsiame ekskursiją po Lvovą. Apžiūrėsime įstabaus grožio barokinio stiliaus Šv. Juro katedrą su Šv. Anupro grota, universitetą. Esant galimybėms užeisime į seną kazino, dabar „mokslininkų namai“.
Siulome pietus restorane „Robert Doms“. Laisvas laikas.
Rekomenduojame pavakarieniauti viename iš Lvovo išskirtinių restoranų ar kavinių. Pažiūrėti operą, operetę ar baleto spektaklį* Valstybiniame Lvovo operos ir baleto teatre. Šis teatras yra bene geriausiai žinomas pastatas ne tik Lvove, bet ir visoje Ukrainoje, nes jis puošia 20 grivinų banknotą. Šį pastatą pastatė 1900 m. talentingas architektas Zigmuntas Gorgolevskis. Nakvynė viešbutyje už Lvovo.

4 diena.
Pusryčiai. Išvykstame iš viešbučio, kertame Ukrainos – Lenkijos sieną. Trumpa pažintis su Zamoste – Lenkijos renesanso perlu. Zamostė – istorinis Lenkijos miestas, vienas gražiausių Lenkijoje. Senamiestį kūrė italų architektas B. Morando iš Padujos. Miestas ypatingai gražus ir autentiškas. Pietaujame ir tęsiame kelionę. Vėlai vakare grįžtame į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABOS:
* Vykstant į šią kelionę, reikalingas ne trumpiau kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos galiojantis Lietuvos Respublikos piliečio pasas.
* Objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kainos gali keistis.
* Bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.
* Ukrainos sienos kirtimas gali užtrukti kelias valandas. Kelionių organizatorius neatsako už pasienio tarnybų darbą.

PASTABA. Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Išvykimo ir grįžimo vieta

Panevėžys

Kelionės dienų skaičius

5

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistinu autobusu;
 • 3 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais;
 • Kelionės vadovo paslaugos;
 • Ekskursinė programa;
 • Kelionės dokumentų sutvarkymas.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Medicininių išlaidų draudimas kelionės metu – apie 4 Eur.
 • Ausinukų nuoma – apie 3 Eur.
 • Ekskursija po Lvovą (gidas – 10 eur už 1 val./grupei)
 • Liublinas. Šv. Trejybės kolyčia – 20 PLN (~ 5 Eur).
 • Ličiakovo kapinės. Bilietas – 40 UAH (~ 1,5 Eur).
 • Mokslininkų namai su biblioteka – 45 UAH (~ 1,7 Eur).
 • Armėnų bažnyčia Lvove – 5 UAH (~ 0,2 Eur).
 • Pietūs alaus restorane – apie 350 UAH (~ 13 Eur).
 • *Vakariene restorane “Pravda” – apie 500 UAH (~ 19 Eur).
 • Lotynų katedra Lvove – 5 UAH (~ 0,2 Eur).
 • Lvovas. Itališkas kiemelis – apie 15 UAH (~ 0,5 Eur).
 • Kavos kasykla ir Lvovo štrudelis – 500 UAH (~ 19 Eur).
 • Pasikėlimas į Lvovo Rotušės bokštą – 25 UAH (~ 1 Eur).
 • Boimų koplyčia – 30 UAH (~ 1,2 Eur).

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.