Zanavykų perlai: Zypliai, Gelgaudiškis, Šakiai ir pienių vynas!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į Suvalkiją, aplankyti Zyplių ir Gelgaudiškio dvarus, apžiūrėti Sudargo piliakalnių kompleksą ir leistis į pienių vyno degustaciją.

Keliaujame į Suvalkiją – Zyplių dvarą. Aplankysime XIX a. viduryje įkurtą Zyplių dvaro ansamblį, kurį sudaro 11 išlikusių pastatų, apsuptų vienu iš didžiausių parkų su balzaminių tuopų ir skroblių alėjomis Lietuvoje.

Sustojame Šakiuose – zanavykų sostinėje. Miestas įsikūręs abipus Šešupės intako – Siesarties. Pasigėrėsime Šv. Jono Krikštytojo bažnyčia, Šakių rotušės pastatu. Pačiame miesto centre pamatysime paminklą Vincui Kudirkai, 24 varpų karilioną su fontanu. Išgirsti kariliono muziką gali kiekvienas to norintysis, tereikia į specialų automatą įmesti tiek eurų, kiek minučių norėsis klausytis varpų muzikos.

Toliau vykstame į Kidulius. Kad alkis neužgožtų naujų įspūdžių pasistiprinsime kavinėje „Vilkenta”. Po pietų Kidulių krašto vyndarys Juozas Vilkenis su šiai progai deramu patosu pristatys savo amatą ir surengs vyno degustaciją. Vieniems žymusis pienių vyno bus naujas dalykas. Kiti galės pasigirti, kur jau ragavę tokio vyno. Bus pristatytas rožinis, 6 uogų vyno ir juodųjų serbentų vyno…

Vykstame į Gelgaudiškio dvarą. Ant vaizdingo Nemuno upės šlaito stovi atgijęs naujam gyvenimui XIX a. Gelgaudiškių dvaro ansamblis. Apsilankysite jaukiose, ypatingą aurą išsaugojusiose dvaro menėse, susipažinsite su turtinga jo istorija. Mus pasitiks dvaro ponia, kuri supažindins su dvaro istorija bei unikalia rūmų puošyba. Sodyba turi vieną didžiausių Lietuvoje miško tipo parką su jame augančiais retais želdynais. Nacionalinio reikšmingumo lygmens kultūros paveldo objektas Gelgaudiškio dvaro sodyba yra paskelbta kultūros paminklu.

Kelionės pabaigai aplankysime Sudargo piliakalnių kompleksą, kuris laikomas vienu svarbiausiu po Kernavės piliakalnių. Viduramžiais čia būta vienos svarbiausių gynybinių pilių kovose su kryžiuočiais. Akis džiugins nuo 5 piliakalnių atsiverianti Nemuno juostos mėlynė…

Kupini gerų įspūdžių keliaujame namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABA. Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistinu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Zyplių dvaro ekskursija – 2-3 Eur/asm.
 • Pietūs Kidulių vyninėje – 5 Eur/asm. (kiaulienos kepsnys, arba vištienos kepsnys su voveraičiu padažu, arba žuvis su troškintomis daržovėmis + vanduo su citrina).
 • Gelgaudiškio dvaro ekskursija – 3 Eur/asm.
 • Vyno degustacija – 8 Eur /asm.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.