Velykinių margučių edukacija Telšiuose ir Džiugo sūrio degustacija!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame į Telšius, kur smagiai pasiruošime artėjančios Velykoms – nusimarginsime po margutį, sužinosime apie senąsias Velykų tradicijas ir paskanausime gardžiojo visoje Lietuvoje ir už jos ribų garsaus „Džiugo“ sūrio!

Atvykstame į Žemaitijos sostinę vadinamą Telšē! Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose Telšiai ir čia buvęs valstybinis dvaras paminėti 1450-aisiais. Dabar Telšiai – miestas su daugiau nei 24 tūkst. gyventojų, pastaraisiais metais stipriai atsinaujinęs ir vis dažniau vadinamas nebe tik Žemaitijos sostine, bet ir vienu gražiausių miestų Lietuvoje. Telšius pietinėje pusėje skalauja ledyninės kilmės Masčio ežeras. Šio vandens telkinio pakrantė pastaraisiais metais gavo labai daug dėmesio – ji buvo visiškai pertvarkyta, čia sukurta pagrindinė, labai moderniai atrodanti miesto poilsio zona. Tai – labai patraukli Telšių vieta, nuo kurios ne tik atsiveria ežero didingumas, bet vietomis matoma ir puiki miesto panorama.

Po smagios pažinties su miestu keliausime pasimokyti kaip Velykoms nusimarginti pačių gražiausių margučių. Susipažinsime su margučių marginimo technikomis bei sužinosime apie senąsias Velykų tradicijas ir vėliau žinias galėsime pritaikyti ruošdami savo Velykų šventę namuose… Pasimokysime ir dailinti margučius vašku – parsivešime namo vašku puoštą margutį.

Mūsų lauks nepaprastai gardi pramoga – sūrio „Džiugas“ degustacija. Degustacijos metu ne tik ragausime sūrį, tačiau ir sužinosime apie ilgą sūrio Džiugas brandinimo kelią bei su kaupu atperkančius rezultatus, kurie džiugina net didžiausius mūsų šalies ir pasaulio gurmanus. Su sūriu Džiugas patiekalai įgauna ypatingą skonį, jie tampa tiesiog skanesni, nes kietasis sūris, vienas iš nedaugelio, turintis penktąjį – umaminį (kiti keturi: rūgštus, kartus, saldus, sūrus) – skonį. Daugiau nei prieš šimtą metų Japonų mokslininkai atrado šį skonį ir nustatė, kad jį suteikia natūrali glutamo rūgštis bei jos druskos. Žemaitiškas sūris Džiugas – ne tik ypatingo skonio produktas, tačiau ir neišsenkantis sveikatos bei energijos šaltinis.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Velykinių margučių edukacija – apie 3 Eur/asm.
 • Sūrio Džiugas degustacija – 18 Eur/asm.
 • Vietinis gidas – apie 2 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.