Trijų vandenų miestas – Klaipėda ir nepakartojamas plaukimas laivu!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į Klaipėdą, aplankyti Pilies muziejų ir leistis į pasiplaukiojimą laivu po uosto ekvatoriją!

Atvykstame į Klaipėdą, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais, pamatysite laivą „Meridianas“, kuris šiandien yra paverstas prabangiu restoranu. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Be to, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys. Laisvas laikas pasivaikščiojimui po senamiestį, pietums ar kavos puodeliui.

Pažintį su trijų vandenų miestu tęsime keliaudami prie jo įsikūrimo vietos – Piliavietės ir kruizinių laivų terminalo. Pilies muziejus yra įsikūręs Klaipėdos senosios, vandens griovių apsuptos, XIII a. pilies griuvėsių viduje. Autentiškose XVI-XVIII a. poternose susipažinsite su pilies ir miesto raida. Pamatysite piliavietėje ir senamiestyje rastus ir eksponuojamus archeologinius radinius, dokumentus, Klaipėdos miesto antspaudus, rekonstruotus XVII a. kostiumus. Išvysite Renesansinės Klaipėdos simbolį – pilyje rastą XVI a. vidurio auksinį žiedą su brangakmeniu bei XVII a. antrosios pusės Klaipėdos pilies ir miesto maketą. Ekskursijoje po Pilies muziejų sužinosite daug pikantiškų dalykų apie viduramžių uostamiestį: kada gimė Klaipėdos miestas, kodėl jį įkūrėjai pavadino Memeliu ir kt.

Taip pat aplankysime Muziejų 39/45, kuris įsikūręs po pylimu, buvusios Klaipėdos pilies rytinės kurtinos vietoje, kur karo metais vokiečiai įrengė sprogmenų sandėlį. Šis muziejus pristato Klaipėdos miestui ir kraštui labai svarbų ir skaudų istorijos etapą – Antrąjį pasaulinį karą.

Po to leisimės į nepakartojamą ekskursiją šildomu laivu po uosto ekvatoriją. Plaukdami laivu pamatysite Klaipėdos savivaldybei priklausančią Kuršių nerijos dalį (Kopgalį ir Smiltynę), kruizinių laivų terminalą, senuosius uosto vartus bei įspūdingą suskystintų gamtinių dujų laivą-saugyklą „Independence“.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką uostamiestyje kelionę užbaigsime vykdami namo.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pilies muziejus ir Muziejus 39/45 su gidu – apie 2-3 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu – apie 10-13 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.