Tauragė, Viešvilės gamtinis rezervatas ir žuvitakis!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į gražiąją Tauragę, apsilankyti Tauragės pilyje-muziejuje, pasivaikštinėti po Viešvilės gamtinį rezervatą, pasigrožėti bažnyčia ir pamatyti Viešvilės žuvitakį!

Lietuvos pietvakariuose, ant Jūros upės kranto, jau penkis šimtmečius gyvuoja miestas, mūsų sentėvių gražiai pavadintas – Taurage. Istorijos vingiuose Tauragė atsidūrė dviejų skirtingų etninių, religinių, politinių pasaulių terpėje. Kartais šis kraštas turėjo būti siena, skiriančia šiuos pasaulius, o kartais juos jungiančiu tiltu. Dėl to, tarsi pušelė prie didelio tako, Tauragė įgijo tik jai būdingą charakterį ir savitą, nepakartojamą atspalvį. Susipažinsime su Tauragės miestu ir pamatysime Tauragės pilį, tapusią miesto vizitine kortele.

2019 m. Tauragės pilyje duris atvėrė atsinaujinęs Tauragės krašto muziejus „Santaka“. Lankytojų laukia modernios: Istorijos, Archeologijos, Etnografijos, Gamtos ekspozicijos, Fotografijos galerija, viename iš pilies bokštų – netradicinės vaizdo ir garso projekcijos. Šiuo metu Tauragės krašto muziejų „Santaką“ sudaro archeologijos, istorijos, etnografijos, gamtos ekspozicijos, fotografijos galerija, pilies menės, inovacijų pilnas „Amžių bokštas“. Skaudvilės krašto muziejus, Alfonso Čepausko dailės galerija bei Tremties ir rezistencijos muziejus yra padaliniai.

Vokiškame krašte net ir gamta laikosi tvarkos. Miestelio gyvybės šaltinis yra Viešvilės upelis – Žuvitakis. Pamatysime: Viešvilės Kristaus Atsimainymo bažnyčią, buvusius Viešvilės teismo rūmus, Viešvilės žuvitakį, krioklius, aukščiausią Lietuvoje ąžuolą, Lurdą…

Apsilankysime Viešvilės gamtiniame rezervate. Nedaug mūsų šalyje išliko vietų su laukine, civilizacijos beveik nepaliesta gamta. Kone visi didieji pelkynai nusausinti, daugelyje kasamos durpės. Vargiai berasime ir didesnių upelių, kurie tekėtų vien tik miškinga ar pelkėta teritorija ir jų aukštupiai būtų nekanalizuoti. Kad neprarastume dar likusio gamtos paveldo, kad taptume šiuolaikine išprususia ir gamta besirūpinančia visuomene, yra steigiamos įvairios saugomos gamtinės teritorijos. Rezervatas – griežčiausią apsaugos statusą turinti teritorija. Čia uždrausta bet kokia žmogaus ūkinė veikla. Tuo siekiama sudaryti sąlygas gamtai tvarkytis pačiai, kaip priešistoriniais laikais. Yra daugybė augalų, gyvūnų ir grybų rūšių, kurių išlikimui būtinas neliečiamas, trūnijančios medienos pilnas miškas ar paprasčiausia ramybė. Viešvilės valstybinis gamtinis rezervatas jauniausias iš šiuo metu esančių keturių rezervatų Lietuvoje.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Tauragės muziejų – apie 2 Eur/asm.
 • Ekskursija Viešvilės gamtiniame rezervate – apie 3 Eur/asm., senjorams, mokseiviams apie 1.5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.