Smagus laikas Klaipėdoje su delfinais ir įspūdingas Jūrų muziejus!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į Klaipėdą smagiai praleisti laiką su delfinais bei aplankyti Lietuvos Jūrų muziejų ir Prano Domšaičio galeriją!

Smiltynė – Klaipėdos miesto dalis, esanti Kuršių nerijoje – į pietus nuo Kopgalio. Visa Smiltynė priklauso Kuršių nerijos nacionaliniam parkui. Visą Smiltynę dengia miškai, prie jūros – kopos ir paplūdimiai, yra Lietuvos jūrų muziejus-akvariumas ir delfinariumas.

Šią vietą galima vadinti uostamiesčio rojaus kampeliu. Jos grožis ir senovinė architektūra ligi šiol žavi pačius klaipėdiečius ir svečius iš viso pasaulio.

Vykstame į Klaipėdą, iš kurios keltu kelsimės į Smiltynę.

Lankome Lietuvos jūrų muziejų, kurio atjaunėjusios ir praturtėjusios ekspozicijos lankytojams buvo atvertos istorija pulsuojančiose restauruotose erdvėse – po aukštais pylimais slypinčiose poternose ir iš vandens išnirusiuose kaponieriuose. Neatpažįstamai pasikeitęs akvariumas kviečia į intriguojančią kelionę nuo Lietuvos upelio, ežero per Baltijos ir Šiaurės jūras į tropinius vandenis. Pagrindinė rekonstruoto muziejaus akvariumo puošmena ir naujiena, masinanti lankytojus – 25 m ilgio perregimas akrilo tunelis, juo eidami pasijusite tarsi po vandeniu ir galėsite iš arti stebėti įspūdingąsias žuvis, savo grėsmingu grožiu pranokstančias ryklius.

Įspūdingame delfinų pasirodyme pasigrožėsite šių nuostabių gyvūnų sugebėjimais. Pasirodymas, kurio metu delfinai atlieka akrobatinius triukus, šoka, dainuoja, žaidžia su kamuoliu, nepalieka abejingo nė vieno žiūrovo.

Pasigrožėję vandens gyvūnais ir muziejaus ekspozicijomis, keliaujame prie vasaros gaiva dvelkiančios jūros.

Toliau keliaujame į Prano Domšaičio galeriją įsikūrusią Klaipėdos miesto istorinėje dalyje, keturiuose į vieną kompleksą sujungtuose XIX a. pab.–XX a. pirmosios pusės pastatuose. Galerija atidaryta 1973 m., ekspozicinis plotas – 1800 m², 22 salėse rodoma per 800 kūrinių. Nuolatinėje ekspozicijoje pristatoma tapytojo ekspresionisto Prano Domšaičio (1880–1965) kūryba. Iš Mažosios Lietuvos kilęs P. Domšaitis, Karaliaučiaus dailės akademijos auklėtinis, po Pirmojo pasaulinio karo garsėjo Vokietijoje, po Antrojo – sulaukė pripažinimo Pietų Afrikoje. Įspūdingą 665 dailininko kūrinių kolekciją Lietuvai padovanojo Lietuvių fondas (JAV). Rodomi 285 aliejiniai paveikslai, pastelės, akvarelės, ofortai ir piešiniai, siuvinėtos kompozicijos. P. Domšaitis tapė portretus, natiurmortus, tačiau svarbiausi jo kūryboje yra peizažai ir paveikslai bibliniais motyvais. XIX–XX a. pr. baldai, pagaminti pamario krašte, kiti taikomosios dailės dirbiniai kuria romantišką „dailininko namo atmosferą“.

Keliaujame į Klaipėdos senamiestį, kur mūsų lauks ekskursija. Ekskursijos po Klaipėdos senamiestį metu būsime supažindinti su didingais seniausio Lietuvos miesto istorijos puslapiais, Teatro aikšte – Klaipėdos miesto širdimi, paklaidžiosime jaukiais menininkų kiemeliais. Taip pat, susipažinsime su jau daugelį metų Klaipėdos senamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atrasime „paslaptingąjį peliuką“ bei sužinosime, kokias galias jis turi. Taip pat, sužinosime, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys. Laisvas laikas.

Smagiai ir turiningai praleidę laiką uostamiestyje išvyksime namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABA. Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Delfinariumas – suaugusiems 6 Eur, senjorams/moksleiviams/studentams/neįgaliems 3 Eur.
 • Jūrų muziejus – suaugusiems 6 Eur, senjorams/moksleiviams/studentams/neįgaliems 3 Eur.
 • Prano Domšaičio galerija – apie 1-2 Eur/asm. Gidas galerijoje apie 1 Eur/asm.
 • Kelto mokestis – apie 1,5 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.