Rožių žydėjimas Latvijos Versalyje ir Šitake grybų degustacija!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame pasigrožėti Rundalės sode žydinčiomis rožėmis, išvysti didingas smėlio skulptūras ir pasigardžiuoti Šitake grybų sriuba!

Kelionė į Latvijos Versalį – Rundalės rūmus, projektuotus žymaus italų architekto B.Rastreli. Čia yra 138 kambariai, kurių interjerai atkurti iki smulkiausių detalių. Atkurti tiek reprezentaciniai kambariai ir salės, tiek asmeniniai apartamentai, hercogienės buduarai ir kita. Baroko epochos rūmai neįsivaizduojami be prancūziško parko ypatingai suformuotų želdinių rodančių meno pergalę prieš gamtą. Rastreliui pavyko jame suprojektuoti sudėtingą alėjų, pergolių ir bosketų labirintą, baseiną juosiančius ornamentinius parterius, suformuotus iš apkarpytų buksmedžių krūmelių. Baroko stiliaus sode – būtina gėlė rožė. Čia yra puikus rožynas, niekuo nenusileidžiantis kitiems Europos rožynams. Visas rožynas užima apie 2,3ha. Rožyne auga neįtikėtinai gausi rožių kolekcija – apie 2500 veislių ir rūšių rožių, pasodinta apie 12000 rožių krūmų. Modernios rožės susodintos pagal spalvą arba šalį iš kurios yra kilusios. Neapsakomas grožis ir aromatas tarsi užburia.

Kad alkis netrukdytų džiaugtis įspūdžiais, keliausime į „Šitake“ grybų ūkį „Trubenieki“. Tai didžiausias „Šitake“ grybų augintojas Latvijoje, siūlantis susidomėjusiems pasižvalgyti po ūkį, sužinoti šių grybų auginimo paslaptis, paragauti šviežių „Šitake“ grybų ir pasimėgauti nuostabia grybų sriuba. Ūkis visus metus augina aukščiausios kokybės grybus, kuriuos vėliau pristato prestižiniams Latvijos restoranams ir parduotuvėms.

Toliau keliausime į Jelgavos miestą. Mūsų lauks – Šv. Simono ir Šv. Onos ortodoksų katedra, Jelgavos senamiestis, 50 metrų Šv. Trejybės bažnyčios bokštas iš kurio galėsime pasigrožėti Jelgavos panorama ir kitos miesto grožybės.

Pasigrožėjus miestu aplankysime kasmet stebinančias smėlio skulptūras. Šių metų smėlio skulptūrų festivalio tema – „Šedevrai“, tad net neabejokite, kad išvysite žadą atimančių ir kvapą gniaužiančių šedevrų iš smėlio! Laisvas laikas, kurio metu galėsime įsiamžinti prie patikusių skulptūrų.

Kupini gerų įspūdžių grįšime į Panevėžį.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Smėlio skulptūros – 3 Eur/suaugusiems; moksleiviams, studentams, pensininkams ir neįgaliesiems – 2 Eur.
 • Šv. Trejybės bažnyčios bokštas – suaugusiems apie 1 Eur, studentams ir pensininkams apie 0,50 Eur.
 • „Šitake“ grybų sriubos degustacija ir pasakojimas – 7 Eur/asm.
 • Rundalės rūmai (didysis ratas + rūmų parkas + ekskursija) – apie 13 Eur suaugusiems, 10 Eur studentams, 4,50 Eur mokiniams. Gido kaina apie 43 Eur grupei.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.