Prabangus savaitgalis Varšuvoje ir vaizdingi SPA malonumai!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į „feniksu“ vadinamą Varšuvą! Patyrinėti įdomybių kupiną senamiestį, pasivaikščioti po didinguosius Vilanovo rūmus ir pasilepinti vaizdingais SPA teikiamais malonumais 43 viešbučio aukšte!

1 DIENA

Atkeliaujame į Varšuvą – Lenkijos sostinę, esančią šalies centrinėje dalyje prie Vyslos upės. Pirmiausia susipažinsime su raudonų plytų sienų apjuostu senamiesčiu, kuris II Pasaulinio karo metu, buvo beveik visiškai sugriautas ir XX a. pabaigoje kruopščiai atstatytas. Dabar Varšuvos senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Keliaujant senamiesčiu išvysime puošniąją Karalių pilį – karališkąją rezidenciją, kurioje taipogi posėdžiaudavo ir Lenkijos Seimas. Pilyje dabar veikia muziejus, kuriame eksponuojami ir autentiški baldai, paveikslai. Pamatysime Lenkijos karalius ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Zigmanto III, kurio valdymo metu buvo patvirtintas svarbus teisės aktas – III Statutas – koloną bei gotikinę Šv. Jono katedrą – vieną iš svarbiausių Lenkijos istorinių įvykių liudininkę. Katedros požemiuose palaidoti žymūs šios šalies žmonės. Be to, katedra stebina religinių meno kūrinių gausa bei įvairiais puošybos elementais. Sekdami gausiai dekoruotų spalvingų namelių eilėmis, atsidursime šurmulingoje Turgaus aikštėje, kurios pačiame centre stovi Varšuvos simbolis – Undinė, kurią galite rasti ir miesto herbe. Pasak legendos, tai žymiosios undinėlės Kopenhagoje sesuo, atplaukusi iš tolimojo Atlanto vandenyno. Eidami toliau, išvysime Barbakano gynybinę sieną – XVI a. miestą juosusios gynybinės sienos dalį.

Po ilgos kelionės ir kupini gerų įspūdžių, keliausime į prabangų 5* viešbutį pailsėti ir pasimėgauti vaizdingais Sveikatingumo centro teikiamais malonumais esančiais 43 viešbučio aukšte. „RiverView“ sveikatingumo centras yra įsikūręs dviejuose viršutiniuose viešbučio aukštuose. Galėsite plaukioti baseine, kuris įrengtas „debesyse“, su atsiveriančiais nuostabiais miesto vaizdais. Pasinerti į modernios saunos, garinės pirties teikiamus malonumus. Norintys aktyvesnio poilsio, galės išbandyti treniruoklių salę ir treniruočių zoną. Kad ir kokią veiklą pasirinktumėte, jus sups unikalūs panoraminiai miesto vaizdai.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Tęsiame pažintį su nuostabiąją Varšuva. Praeisime viena iš svarbiausių Varšuvos gatvių – Karališkuoju keliu (Trakt Krolewski). Eidami išvysime prabangius rūmus – dabartinę Prezidentūrą, reikšmingiausias švietimo įstaigas – Varšuvos universitetą bei Mokslų akademiją. Žvalgydamiesi po teritoriją išvysime paminklus, pripažinimo ir garbės nusipelniusiems menininkams ir mokslininkams, tokiems kaip Adomas Mickevičius ir Mikolajus Kopernikas. Ši istorinė gatvė jungia Pilies aikštę ir Vilanovo rūmus.

Keliausime į Varšuvos Versaliu vadinamus Vilanovo rūmus. Rūmai kadaise buvo karaliaus Jono III Sobieskio, pagarsėjusio kovomis su turkais, vasaros rezidencija. Vėliau čia gyveno Augustas II, kurio dėka rūmai buvo ypatingai išgražinti. Tai nuostabus didingojo baroko pavyzdys ir buvusios Respublikos didybės liudininkas. Rūmus supa didžiuliai, net 45 hektarus užimantys dviejų lygių itališki sodai ir romantiškas angliško stiliaus parkas. Rūmų arklidėse šiuo metu įrengtas Plakatų muziejus.

Kupini neišdildomų įspūdžių grįžtame į namus.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Papildoma priemoka už vienvietį kambarį.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
 • 1 nakvynė 5* viešbutyje su pusryčiais ir Sveikatingumo centro „RiverView“ lankymu.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vilanovo rūmai ir parkas – suaugusiems apie 5,50 Eur/asm. (25 PLN), senjorams apie 4,50 Eur/asm (20 PLN). Gidas grupei iki 25 žmonių apie 88 Eur (400 PLN).
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.