Paslaptingoji Kauno pilis ir įspūdingas T. Ivanausko zoologijos muziejus!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į Kauną, aplankyti miesto grožybes, ir įgauti labai daug naujų žinių – susipažinti su vienu žymiausių biologų ir gamtininkų – Tadu Ivanausku, apsilankyti Kauno simbolyje Kauno pilyje ir sužinoti tautinės muzikos istoriją!

Apsilankysime Tado Ivanausko sodyboje, kurioje sužinosime apie pačio T. Ivanausko gyvenimą bei šeimą. Sodyboje pilna asmeninių daiktų, daugybė porceliano rinkinių, albumų, meno kūrinių, Antano Žmuidzinavičiaus paveikslų, antrosios žmonos Honoratos Ivanauskienės pianinas bei daugybė kitų daiktų… Pasivaikščiosime po sodybą ir pamatysime gamtininko namus.

Toliau keliausime pasigrožėti Kauno simboliu – gražiąja Kauno pilimi. Kauno pilis – seniausia mūrinė pilis Lietuvoje, pastatyta dar XIV a. kryžiuočių antpuoliams atremti. Aplink šį gotikinį gynybinį statinį kūrėsi gyvenvietė, išaugusi į dabartinį miestą. Pirmą kartą rašytiniuose šaltiniuose pilis paminėta 1361 m., kuomet ji buvo sugriauta kryžiuočių. Kelis kartus atstatyta, savo reikšmę pilis prarado 1408 m. Kaunui suteikus Magdeburgo teises ir visam miesto gyvenimui persikėlus į tuometę Turgaus aikštę. XVI a. pilyje veikė kalėjimas, kuriame kalėjusiųjų sielos iki šiol neradusios ramybės naktimis vaidenasi Kauno pilyje.

Toliau mūsų ekskursija rudeniškame Kaune. Kaunas – antrasis pagal dydį Lietuvos miestas, laikinoji šalies sostinė. Miestas įsikūręs įspūdingoje didžiausių Lietuvos upių – Nemuno ir Neries – sankirtoje, pačiame Lietuvos centre. Kaunas ne veltui tituluojamas žaliausiu Lietuvos miestu, pasigrožėsime ne tik įspūdinga senamiesčio architektūra, bet ir gamta. Užkilsime pasigrožėti Kauno panorama, kuri atsivers nuo Kristaus prisikėlimo bažnyčios terasos. Vėliau, pasivaikščioję po miestą ir apžiūrėję jo įdomybes, keliausime grožėtis nepaprasta vieta – Santakos parku, kuris įsikūręs Nemuno ir Neries santakoje, pačiame Kauno senamiestyje. Jo plotas – 12.69 ha. Parke išvysime Kauno pilį, Šv. Jurgio bažnyčią su Bernardinų vienuolyno ansambliu, Kauno kunigų seminariją, „Santakos“ stadioną. Beje, parke lankėsi net 2 popiežiai: Jonas Paulius II ir Pranciškus. Tad šioje vietoje galima pasisemti teigiamos energijos bei aplankyti Popiežiaus kalnelį ir aikštę…

Po pažinties su gražiąja pilimi susipažinsime su kitu nuo Kauno neatskiriamu objektu – Tado Ivanausko zoologijos muziejumi. Kauno Tado Ivanausko zoologijos muziejus – vienas seniausių muziejų Lietuvoje ir vienintelis zoologijos muziejus Pabaltijyje. Įkurtas 1919 m. liepos 15 d. žymaus Lietuvos gamtininko prof. Tado Ivanausko iniciatyva. Per 100 muziejaus gyvavimo metų sukaupta 300 tūkstančių egzempliorių kolekcija. Šiuo metu muziejaus lankytojams pateikiama apie 17 tūkst. eksponatų. Ekspozicija užima 2,5 tūkst. m² plotą ir išdėstyta 3-iuose aukštuose, 7-iose muziejaus salėse evoliuciniu-sistematiniu principu: nuo primityviausių daugialąsčių organizmų – pinčių – iki aukščiausios organizacijos stuburinių – žinduolių.

Paskutinė mūsų kelionės stotelė Tautinės muzikos muziejus. Ar kada grojote laiptais? Ką žinote apie pučiamuosius instrumentus? Ar išvardintumėte nors kelis? O ar žinote, kad visų Lietuvos etnografinių regionų kanklės šiek tiek skirtingos? Į visus šiuos ir daugelį kitų klausimų atsakymą sužinosime iš muziejaus gido. Turėsime progą netgi išbandyti kelis instrumentus patys.

Kupini gerų įspūdžių grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kauno pilies lankymas ir ekskursija – suaugusiems apie 4 Eur/asm., senjorams, moksleiviams apie 2 Eur/asm.
 • T. Ivanausko zoologijos muziejaus lankymas – suaugusiems apie 3 Eur/asm., senjorams, moksleiviams apie 2 Eur/asm. (gido ekskursija visai grupei 25 eurai iki 25 asmenų).
 • Apsilankymas Tautinės muzikos muziejuje ir ekskursija su gidu – apie 4 Eur/asm., senjorams, moksleiviams apie 2 Eur/asm.
 • Ekskursija Tado Ivanausko Obelynės sodyboje – suaugusiems apie 1,5 Eur/asm., moksleiviams, senjorams – 1 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.