Nuostabioji Vokietijos Bavarija – pilių ir aludarystės kraštas!

Kaina

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į kalvočiausią ir didžiausią Vokietijos žemę – Bavariją. Nuostabios gamtos ir didingų pilių kraštą, menantį gilias aludarystes tradicijas!

1 DIENA

4.00 val. išvykimas.

Kelionė per Lenkiją ir Vokietiją su sustojimais pakelės užkandinėse ir degalinėse.

Vakare atvykstame į nakvynės vietą.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Keliaujame per Vokietiją iki vieno gražiausių ir žinomiausių Vokietijos regionų – Bavarijos.

Atvykstame į vieną iš gražiausių Bavarijos miestų – Bairoitą. Miestą garsina ne tik nuostabi architektūra, aludarystės tradicijos, bet ir kompozitorius Ričardas Vagneris. Pasivaikščiosime po miesto senamiestį, pamatysime barokinį Margrafų operos teatro pastatą, Naująją pilį ir ją supantį anglišką parką, Ermitažą, Rotušę.

Laisvas laikas individualiam pasivaikščiojimui po miestą, pietums, suvenyrų įsigijimui.

Bairoitas yra pačiame aukštutinio Frankonijos regiono, kuriame yra daugiausiai alaus daryklų pasaulyje, širdyje. Kad susipažintume su aludarystės istorija ir tradicijomis, leisimės į ekskursiją po žavų uolų rūsių pasaulį… Bairoito katakombų perėjos buvo sukurtos kasant rūdą, vėliau buvo išplėstos ir daugiausia buvo naudojamos kaip saugykla. Dėl nuolat vėsios temperatūros XIX amžiaus pabaigoje rūsiai, tapo puikia alaus laikymo vieta. Su gidu leisimės į paslaptingus istorinius rūsius. Sužinosime apie Bairoito miesto ir alaus istoriją bei apie įvairiapusį rūsio naudojimą aludarystei per pastaruosius šimtmečius, o po ekskursijos galėsime atsigaivinti šviežiu tradiciniu Bairoito alumi. (Temperatūra katakombose ištisus metus yra apie 10°C).

Keliaujame į Niurnbergą – garsėjantį turtingu paveldu, istoriniais paminklais bei įspūdingu sienomis aptvertu senamiesčiu. Jaudinantis, spalvingas, galingas ir tragiškas – Niurnbergas nuo viduramžių atspindėjo Vokietijos istoriją. Apžiūrėsime pagrindines miesto įžymybes: A. Diurerio namus, Rotušę, Gražuolį fontaną, gotikinę halinę Dievo Motinos bei seniausią mieste Šv. Zėbaldo bažnyčias.

Po ekskursijos – laisvas laikas, kurio metu siūlome paskanauti vietinio delikateso – Niurnbergo dešrelių bei pasmaguriauti miestą garsinančiais meduoliais.

Vakare atvykstame į nakvynės vietą.

3 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Keliaujame apžiūrėti savo grožiu ir didingumu stulbinančius barokinius Bavarijos karalių rūmus. Šie įspūdingi rūmai driekiasi Miuncheno šiaurės vakarinėje dalyje. Jų fasado plotis apie 700 metrų, dalis kambarių išlaikė originalų barokinį interjerą, kiti pertvarkyti rokoko ir neoklasicistiniu stiliumi. Rūmų dekoracijose vyrauja mitinių būtybių – nimfų motyvai, būtent dėl šių puošmenų rūmai įgavo Nimfenburgo pavadinimą. Rūmus supa dailus parkas, kuris 18 a. vid. iš barokinio parko tapo klasikinio stiliaus sodu su simetriškai išdėliotomis gėlėmis bei vandens kanalu. Be rūmų, čia veikia ir keletas muziejų: Karališkųjų arklidžių, kuriame demonstruojamos didikų karietos ir porceliano fabrikas. Dar vienas įdomus objektas – Badenburgo pastatas. Tai uždaras XVIII a. pr. baseinas su lankytojų galerija viršutiniame aukšte. Taip pat yra keli mažesni rokoko stiliaus priestatai parke, botanikos sodas ir Palmių kavinė, kurioje galima atsipūsti ir prie puodelio karšto gėrimo, ramiai pasigrožėti supančia aplinka.

Pasigrožėję nuostabiaisiais rūmais, keliaujame susipažinti su Bavarijos sostine – Miunchenu. Ne taip toli nuo Alpių ir Izaro upės esantis miestas pritraukia minias žmonių savo atmosfera, gamtos grožiu, nuostabia architektūra, puikia kultūra bei senąja istorija. Tai klestintis kultūros centras, kuriame vyrauja vis naujos mados, naktinio gyvenimo ir gastronomijos tendencijos. Apžvalginės ekskursijos metu apsilankysime Marienplatz aikštėje, kur stovi senoji ir naujoji rotušės, pamatysime Miuncheno simboliu laikomą Švč. Mergelės Marijos katedrą. Pasivaikščiosime po dailųjį senamiestį, apžiūrėsime Vitelsbachų dinastijos valdovų rūmus, šalia jų esančias aikštes, Operos rūmus.

Vakare atvykstame į nakvynės vietą.

4 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Papusryčiavę keliaujame namų link. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją su sustojimais pakelės užkandinėse ir degalinėse. Apie vidurnaktį grįžtame į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 3 nakvynės viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ekskursija po Bairoito katakombas – suaugusiems apie 14 Eur/asm., vaikams (6–18 m.) apie 12 Eur/asm. Gidas grupei iki 25 asmenų apie 55 Eur.
 • Nimfenburgo rūmai – suaugusiems apie 15 Eur/asm., studentams ir senjorams apie 13 Eur/asm., vaikams iki 18 m. nemokamai. Gidas grupei iki 25 asmenų apie 179 Eur.
 • Ausinukų nuoma – apie 2 Eur/asm.
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.