Naktinis Kalėdų eglučių turas (nuo Šiaulių iki Palangos)!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti po Kalėdinių eglučių turą – naktį! Naktį? Teisingai, nes tik taip pamatysime tikrąjį eglučių žavesį – kai tamsoje jos nušvis visa savo didybe… Kviečiame aplankyti kaimyninius Šiaulius, žavinguosius Telšius, visais metų laikais viliojančią Kretingą ir visų mylimą Lietuvos kurortų karalienę – Palangą!

Pirmasis mūsų sustojimas bus šalia esančiuose Šiauliuose, kur pernai buvo pasirinktas tradicinis, tačiau namų jaukumo jausmą kuriantis Kalėdų eglutės puošybos variantas. Puošybos tema? Angelai. Eglę puošė apie 1400 metrų LED lempučių girlianda, 600 įvairių dydžių ir spalvų burbulai ir daugiau nei 200 dekoratyvinių žaisliukų. Prisotinta angeliukų, snaigių, žvaigždučių, šuniukų ir kitų mielų dekoracijų, marguojanti įvairiausiomis spalvomis. Kuo šiemet pasipuoš Šiaulių žaliaskarė?

Kitas mūsų sustojimas miestas ant septynių kalvų – Telšiai. Praėjusiais metais Žemaitijos sostinė atsakingai ir kruopščiai papuošė savo miestą. Kiekviena eglutės šakelė pasidabinusi ryškiomis šiltos spalvos žaižaruojančiomis kalėdinėmis lemputėmis. Po daugelio metų pertraukos atgaivinta tradicija: simboline Kalėdų egle virto miesto centre ant kalvos stovintis telekomunikacijų bokštas. Tūkstančiais lempučių pasipuošęs ir aukštybėse šviečiantis milžinas. Kokia eglute nustebins šiais metais Telšiai?

Atvyksime į vieną gražiausių pajūrio kampelių – Kretingą. Praėjusiais metais Kretingoje sužibo klasikinė žaliaskarė, dedikuota vaikų norams. 10 metrų aukščio eglei sukurti panaudota daugiau nei 700 gyvų žaliaskarių šakų, o papuošti – 240 vnt. aukso ir raudonos spalvos žaisliukų, kelios dešimtys žvaigždės formos papuošimų, 3000 LED blyksčių ir 6000 LED lempučių girlianda. Tegu būna staigmena, kokia gi eglutė laukia šiais metais.

Pasieksime kelionės kulminaciją – pajūrio sostine tituluojamą ir Kalėdų laikotarpiu, naktį dar nelankytą Palangą. Kuo mus nustebins šis miestas? Praėjusiais metais Palangos Grafų Tiškevičių alėjoje dvylikos metrų žaliaskarė buvo padabinta kalėdiniais žaislais bei įspūdingu skaičiumi šventinių lempučių. Siekiant, kad žaliaskarė spinduliuotų kalėdinę nuotaiką, o kartu ir natūralumą, Palangos eglė buvo šakota, ne tik eglės karkasą, bet ir jos šakas dabino natūralios eglių šakelės. Pučiant vėjui, jos švelniai lingavo. Palanga pernai sukūrė kvepiančios meduoliais eglutės įvaizdį. Apžiūrėję Palangos žaliaskarę turėsime truputį laisvo laiko ir neatsispyrusieji jūros šauksmui galės pasivaikščioti tiltu, o drąsiausi nueiti prie vandens ir patikrinti kokia temperatūra jūra banguoja žiemos mėnesiais.

Po nakties kupinos tik gražiausių ir geriausių įspūdžių bei pasikrovę Kalėdinės dvasios anksti ryte grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.