Naktinis Kalėdų eglučių turas (nuo Šiaulių iki Klaipėdos)!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

  • Prieinama kaina
  • Kelionės su gidu
  • Nenuobodūs maršrutai
  • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti po Kalėdinių eglučių turą – naktį! Naktį? Teisingai, nes tik taip pamatysime tikrąjį eglučių žavesį – kai tamsoje jos nušvis visa savo didybe… Kviečiame aplankyti kaimyninius Šiaulius, žavinguosius Telšius, visais metų laikais viliojančią Kretingą ir visų mylimą Lietuvos kurortų karalienę – Palangą bei Klaipėdą!

Išvykimas.

Pirmasis mūsų sustojimas bus šalia esančiuose Šiauliuose. Praeitais metais Prisikėlimo aikštėje miestiečius ir svečius džiugino 15 metrų aukščio, natūraliomis eglių šakomis sukonstruota kalėdinė eglutė. Žaliaskarę puošė apie 1,5 kilometro lempučių girliandos, šimtai baltos, auksinės ir sidabrinės spalvos burbulų bei trimačių dekoracijų. Kokiomis spalvomis ir dekoracijomis suspindės Šiaulių eglutė šiemet?

Kitas mūsų sustojimas miestas ant septynių kalvų – Telšiai. Kiekvienais metais Turgaus aikštėje įsikurianti Telšių miesto eglė būna vis kitokia, bet taip pat išlaikydama ir nekintančią tradiciją – ji Telšiuose būna natūrali. Praeitais metais Telšiuose buvo įžiebta jaukumu alsuojanti Kalėdų eglė – pačiomis nuostabiausiomis spalvomis ir atskleidžianti unikalų Telšių grožį bei seną miesto istoriją. Siekiant išlaikyti visas dvasines Šv. Kalėdų tradicijas, Telšiuose, menų mieste, sukurta išskirtinė, vienintelė tokio dydžio stiklo Betliejaus prakartėlė Lietuvoje. Kuo dar šiais metais nustebins Telšiai?

Atvyksime į vieną gražiausių pajūrio kampelių – Kretingą. Praėjusiais metais Kretinga įžiebė kerinčio grožio gyvą eglę. Jau antrus metus iš eilės artėjančias gražiausias metų šventes Kretingos rajonas taip pat pasitinka pasidabinęs šimtais nykštukų. Jų pridygo ne tik gyventojų kiemuose, parduotuvių vitrinose, bet ir specialioje Nykštukų alėjoje Kretingoje „Nykštukai Ledo karalystėje“. Skvere greta Rotušės aikštės praėjusiais metais iš viso įkurdinta virš 30 rajono gyventojų bei organizacijų sukurtų nykštukų. Tegu būna staigmena, kokia gi eglutė laukia šiais metais.

Aplankysime pajūrio sostine tituluojamą ir Kalėdų laikotarpiu, naktį dar nelankytą Palangą. Kuo mus nustebins šis miestas? Praėjusiais metais Palangos eglė buvo iš ties ypatinga. Vieniems ji priminė žvejo tinklais padabintą eglutę, o kitiems – siuvinėtą atviruką.

Pasieksime kelionės kulminaciją – Klaipėdą! Trijų vandenų miestas praėjusiais metais pasipuošė kone tris dešimtmečius, Klaipėdos botanikos sode, puoselėta egle. Žaliaskarė pasidabino 3 kilometrų ilgio spindinčia girlianda. Šalia eglutės nušvito ir Klaipėdos krašto 100-mečio žvaigždyną interpretuojanti instaliacija – „Žvaigždės virš jūros“. Tai taip pat aliuzija į Klaipėdos krašto prijungimo šimtmetį. Kaip šiais metais pasidabins Klaipėdos kalėdinė eglutė?

Po nakties kupinos tik gražiausių ir geriausių įspūdžių bei pasikrovę Kalėdinės dvasios anksti ryte grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
  • Kelionė turistiniu autobusu.
  • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
  • Kelionės organizavimo paslaugos.
  • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
  • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.