Lietuvos Vatikanas – Kretinga, įspūdingieji Japonijos ir Babilono sodai!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti po Žemaitiją, aplankant mažąjį Lietuvos Vatikaną – Kretingą ir du skirtingus, bet vienodai prikaustančius dėmesį sodus: Japonijos kultūra ir augmenija alsuojantį sodą ir miniatiūrų parką „Babilono sodai“.

Pažintį su Žemaitija pradėsime nuo kelionės į vieną gražiausių, Vakarų Lietuvos miestelių Kretingą. Kretinga ne veltui vadinama mažuoju Lietuvos Vatikanu. Ieškoti dvasinės pagalbos ir ramybės čia atvyksta žmonės iš visų šalies kampelių. Kretingos bažnyčia itin traukia jaunimą ir tikinčias jaunas šeimas, kurias suburia nepaprastai aktyvūs ir charizmatiški pranciškonų vienuoliai. Kretingoje iš viso įsikūrę net penki vienuolynai. Gausiausi iš jų – pranciškonų ir klarisių. Ekskursijos metu susipažinsite su Kretingos pranciškonų vienuolynu bei bažnyčia. Sužinosite karvedžio J.K. Chodkevičiaus gyvenimo istoriją, apie šv. Antano paveikslo stebuklus, apie vienuolyno klestėjimą bei jo gyventojų bėdas. Išgirsite pasakojimus apie tikėjimo galią, paslaptingas kriptas, užgriuvusius rūsius bei tunelius, švedų karių kardų kirčių žymes ir gyvus užmūrytus žmones. Taip pat aplankysime ir bažnyčios kriptas.

Toliau mūsų lauks įspūdingieji „Babilono sodai“! Kuriuose pasivaikščiojimas prilygsta kelionei aplink pasaulį. Išpuoselėtame 4 hektarų plote išvysime net 21 žymių architektūros statinių miniatiūrų. Čia rasite kultūrinius objektus net iš keturių pasaulio žemynų: Afrikos, Azijos, Europos ir Australijos. Tikrai atpažinsite visame pasaulyje garsųjį Sidnėjaus operos teatrą, romantiškąjį Trevi fontaną, Londono tiltą bei Big Beną, Berlyno Brandenburgo vartus ar Triumfo arką. Parke savo vietą rado ne tik Naujieji pasaulio stebuklai, tokie kaip Tadžmahalas, Koliziejus ar Didžioji kinų siena, bet ir senieji – Cheopso piramidė ir Kabantieji Babilono sodai.

Lankysimės nepaprastame japoniškame sode. Unikalus didžiausias Europoje 16 ha Meistro iš Japonijos (Hajime Watanabe) ir gydytojo (Šarūno Kasmausko) kuriamas Japoniškas sodas Kretingos rajone su tūkstančiu bonsai medelių kolekcija, akmenų sodu, sakuromis, tvenkiniais. Sodas pradėtas kurti 2007 m. spalio 10 dieną plynoje vietoje. Turėti savo sodą buvo Šarūno Kasmausko svajonė nuo vaikystės. Kai jis sužinojo apie Japonišką sodą Kiote, Japonijoje, jis suprato, kad jo sodas turi būti japoniškas. Rokas Valčius, kuris mokėsi Japonijoje bonsai priežiūros ir sodininkystės, 2004 m. į šį sodą pakvietė kurti savo Mokytoją H. Watanabe. Kartu su savo komanda iš Japonijos meistras ėmėsi entuziastingai idėją įgyvendinti…

Kupini neišdildomų įspūdžių grįžtame į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kretingos vienuolyno, kriptos ir bažnyčios bokšto lankymas – apie 3 Eur/asm.
 • Miniatiūrų parkas „Babilono sodai“ – vaikams iki 12 metų 8 Eur, suaugusiems apie 13 Eur.
 • Lankytojo bilietas Japoniškame sode – apie 9 Eur/asm., senjorams, studentams ir neįgaliesiems – 7 Eur/asm., ekskursija su sodo gidu grupei apie 50 Eur.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.