Lietuviškasis provansas Dzūkijoje, kulinariniai pietūs ir Alita!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į Lietuviškąjį provansą Dzūkijoje! Tai šalies pietinėje dalyje esantis, papročius ir tradicijas išsaugojęs, kraštas. Dzūkija nuo seno garsėja nuostabaus grožio gamta, Nemuno kilpomis ir kulinarinio paveldo ypatumais…

Keliaujame Dzūkijos link. Važiuosime per Prienus, esančius dviejuose etnografiniuose rajonuose: Suvalkijoje ir Dzūkijoje. Važiuojant grožėsimės gamta, kol privažiuosime Punią, aplankysime Margirio piliakalnį, gėrėsimės kilpas vinguriuojančiu Nemunu ir už jo esančiu šimtamečiu Punios šilu.

Toliau kelelis mus veš į Alytų. Alytus – ne tik dzūkų „soscinė“, bet ir geriausio Lietuvoje putojančio vyno gamintojo kraštas.

Svetingai mus pasitikusi „Alita“ aprodys savo gamyklą ir kvies padegustuoti išskirtinę produkciją*. Pailsėję, atsipūtę keliausime toliau pas „šilo“ dzūkus. “Šiliniais“ save vadina dzūkai, gyvenantys miškingose Dzūkijos teritorijose, o „pieskiniais“- smėlėtose žemėse.

Važiuodami Dzūkijos Nacionaliniu parku, nepraleisime progos užsukti į Marcinkonis, kur mūsų lauks kulinariniai pietūs, bei grikinė „babka“ ir „busilo“ bandaitės*, kurias svečiai galės išsikepti patys duonkepyje. Šeimininkai vaišins grikių žiedų arbata.

Pasistiprinę toliau lankysime netoliese esantį Čepkelių rezervatą – vieną iš 13 Europos parkų, kurio teritorijoje aptinkama 4000 faunos ir floros rūšių. Su vietiniu gidu pasivaikščiosime po Čepkelių raistą.

Toliau važiuosime į netoli esančius Žiūrus. Pasiklausę Žiūrų legendos ir sužinoję, kodėl čia stovi kryžiai su prijuostėmis, aplankysime draugiškai į mus žiūrinčią Ūlos akį – dar vieną Dzūkijos gamtos stebuklą ir vyksime į Zervynas – 48 sodybų kaimą, išlaikiusį liaudies architektūros savitumus.

Pasivaišinę ir įspūdžių pilni važiuosime namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABA. Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • „Alita“ gamyklos ekskursija ir degustacija – apie 16 Eur/asm.
 • Čepkelių rezervato lankymas – apie 1-2 Eur/asm.
 • Kulinariniai pietūs su „Grikinės babkos“ degustacija – apie 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.