Latvijos Venecija – Kuldyga, levandų ūkis ir ledų degustacija!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į Latvijos Veneciją – Kuldygą, aplankyti levandų ūkį ir sudalyvauti ledų degustacijoje!

Ledai– desertas ir vasarai, ir žiemai, skaičiuojantis  tūkstančius metų. Senovės Graikijoje dar prieš 2500 metų buvo valgomas sniegas, sumaišytas su medumi ir vaisiais. Kiek vėliau Persijoje atsirado panašus desertas, tik medų keitė šafranas ir rožių vanduo. Šioje kelionėje degustuosite ledus gaminamus iš pieno, pridedant natūralių uogienių ir uogų. Ypatingas pasididžiavimas yra cikorijos ledai. Išgirsime ledų istoriją ir jų gaminimo procesus.

Atsigaivinę gardžiais ledais keliaujame į Latviškąjį Provansą, pirmąjį Baltijos šalyse ir toliausiai į šiaurę nutolusį levandų ūkį. Čia kvapniųjų levandų laukai užima net 4 hektarus ploto. Ūkio šeimininkė kviečia pavaikščioti po levandų laukus, nusifotografuoti. O ką jau bekalbėti apie svaiginantį gėlės aromatą, kuris išplinta daugelį kilometrų, ir apžavi kiekvieną atvykusį. Užmerkite akis ir įkvėpkite saldaus, truputį gaižaus levandų kvapo. O jeigu norite pajusti sodresnį levandos aromatą – perbraukite ranka per žydinčius krūmelius ir giliai įkvėpkite. Pasirodo, levandos ne tik kvepia ir turi spalvą, bet turi ir… garsą. Tikra tiesa – virš laukų girdisi tolygus bičių dūzgimas, kurių čia ne paprasčiausiai daug, o labai labai daug. Galėsite įsigyti suvenyrų sau ar artimiesiems – levandų pagalvėlių, eterinio aliejaus, hidrolato ir pan. Nepamirškite, jog levandų kvapas ramina, gerina miego kokybę.

Apsvaigę nuo levandų aromato vykstame į Kuldygą. Viena iš svarbiausių Kuldygos miesto vertybių yra XIII amžiaus miesto išplanavimas ir XVII-XIX amžiaus senamiesčio užstatymas. Tai šiais laikais tikra retenybė, neretai vadinama „paskutiniuoju miestelių perlu Baltijos šalyse“. Kuldygos miestelis su senuoju raudonu plytiniu tiltu per Ventos upę pretenduoja būti įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Miestas garsėja ir plačiausiu kriokliu-Ventos rumba. Atvykus į Kuldygą pirmas sustojimas – raudonų plytų arkinis tiltas ir Ventos krioklys (249 metrai). Toliau – miesto senamiestis-istorinis centras su siauromis gatvelėmis, tilteliais, Alekšupytės kriokliu. Kadaise Kuldygoje stovėjo pilis, ji neišliko – jos vietoje parkas su skulptūrų ekspozicija. Rotušės aikštėje stovi seniausias Kuldygos ir viso Kuržemės regiono pastatas. Jame išlikusios prie langų įrengtos lentynos, ant kurių sutemus buvo statomi žibintai tais laikais kai miestelyje nebuvo gatvių apšvietimo. Seniausia Kuldygos bažnyčia – tai šv. Katerinos bažnyčia, kurios pamatai buvo pradėti dar XIII amžiuje. Ekskursija po žavų Kuržemės miestelį nepaliks abejingų.

Smagiai praleidę laiką Latvijos Venecijoje keliaujame namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABA. Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Ledų degustacija – apie 4,5 Eur/asm.
 • Levandų ūkis – apie 4 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.