Kruizas iš Jūrmalos į Rygą ir gardi „Lāči“ produkcijos degustacija!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame paskanauti tradicinių saldžių kepinių, pasivaikščioti po saulėtą Jūrmalą, bei nukeliauti į Rygą upių keliais!

Atvykstame į „Lāči“ kepyklą, kurios misija – kepti natūralią ir kokybišką duoną bei originalius kepinius, gerbiant, puoselėjant ir plėtojant šimtametes tradicijas. Ekskursijos metu susipažinsime su kepėjo darbo kasdienybe, išgirsime apie vertingąsias ruginės duonos savybes. Kadangi „Lāči“ kepykla neapsiriboja tik duonos kepimu, padegustuosime jų gaminamos saldžios produkcijos.

„Lāči“ kepyklą supa gražus parkas bei Babytės ežeras, kuris įžymus tuo, jog aplink jį pastebėta beveik 200 skirtingų paukščių rūšių. Pasikėlę į „Lāči“ paukščių stebėjimo bokštą, apsižvalgysime po apylinkes ir galbūt išvysime nors kelias paukščių rūšis. Laisvas laikas įsigyti „Lāči“ produkcijos, pasivaikščioti po parką ar smagiai gamtoje papietauti.

Vėliau vykstame į Jūrmalą – žymiausią Latvijos kurortą, įsikūrusį prie Rygos įlankos. Ypatingo patrauklumo kurortui suteikia 32 km ilgio balto smėlio paplūdimys, platūs pušynai. Šiandien Jūrmala yra viena iš nedaugelio oazių, kur galima pabėgti nuo mūsų epochos streso ir chaoso, kur vis dar galima pasimėgauti reta prabanga tapusia miesto ir gamtos harmonija. Jūra, vėjas ir didingos pušys harmoningai egzistuoja kartu su gyvybingu kultūriniu gyvenimu – toks derinys įkvepia, atgaivina ir praturtina visus, kurie praleidžia čia laiką.

Pasižvalgę po Jūrmalą, jūsų laukia įspūdingas plaukimas Dauguvos upe iš Jūrmalos iki Rygos. Plauksime net trim upėmis Lielupe, Bulupe ir Dauguva. Galėsime pasigėrėti Lielupės Baltosios kopos vaizdu, laukiniais paplūdimiais, nendrėmis apaugusiais krantais, vėliau Rygos uosto ir miesto panorama.

Atplauksime į Rygą. Romantiškoji Ryga dažnai tituluojama „Baltijos perlu“ ar „Baltijos širdimi“ vilioja turistus pasigrožėti savo senųjų gatvelių tinklu, kur persipina legendos ir realios istorijos. Neliksime abejingi Juodagalvių namams, senosioms bažnyčioms kupinoms paslapčių ir erdvioms aikštėms. Pakilios nuotaikos lydimi keliausime po senąją Rygą, kur jūsų lauks Rygos pilis, evangelikų liuteronų katedra, Šv. Petro, Šv. Jokūbo bažnyčios, Rotušės aikštė, pirklių gildijų pastatai, gynybinės sienos likučiai, Laisvės paminklas ir kitos miesto įžymybės. Šis miestas – viena gražiausių Europos sostinių. Ryga įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros ir gamtos paveldo sąrašą.

Smagiai praleidę laiką grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Kepyklos „Lāči“ produkcijos degustacija – 7 Eur/asm., gidas apie 15 Eur grupei.
 • Plaukimas iš Jūrmalos į Rygą – apie 20 Eur/asm., vaikams nuo 6 iki 12 metų – 10 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.