Karališkoji Lenkija: Gdanskas, Sopotas, Malborkas!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame leistis į magišką nuotykį po karališkąją Lenkiją. Pasigrožėti Gdansku – miestu ant vandens, gražiausiu Lenkijos kurortu Sopotu bei karalius menančiu gražiuoju Malborku! Registracija tel. +370 637 53 161

1 diena

Atvykstame į vieną seniausių ir gražiausių šiaurinės Lenkijos miestų – Gdanską. Pažintį su miestu pradedame nuo senamiesčio. Praeisime Karališkuoju keliu, kuris veda pro miesto vartų kompleksus: Aukštutinius, kurie kadaise buvo pagrindiniai miesto vartai, prie kurių pasitikti garbingiausi miesto svečiai, Auksinius – ant kurių fasado matomos figūros, reprezentuojančios gerąsias Gdansko gyventojų savybes ir Žaliuosius – buvusią karalių rezidenciją, kurioje šiandien rasime Nacionalinį muziejų. Toliau centrinė Ilgojo turgaus gatvė, atlikusi pagrindinio miesto turgaus vaidmenį. Akį trauks 1633 m. pastatytas Neptūno fontanas, liudijantis uostamiesčio statusą yra vienas pagrindinių miesto simbolių, vietiniams gyventojams jis toks brangus, jog Antrojo pasaulinio karo metais su kitais ypatingos reikšmės objektais jis buvo išmontuotas ir paslėptas. Dėmesį prikaustys prabangūs pirklių brolijos Artūro rūmai, kuriuose rinkdavosi turtingi miesto žmonės bei vykdavo įvairių gildijų, brolijų, pirklių susirinkimai. Negalima pamiršti ir kitų įspūdingų objektų: Šv. Marijos bažnyčios – didžiausios iš plytų sukonstruotos katedros Europoje, kurios bokštas siekia 77 metrų aukštį. Šventovė – neblogas orientyras paklydusiems turistams (ji išsiskiria dar kai kuo – katedroje esantis astronominis laikrodis, dekoruotas biblinėmis figūromis, rodo ne tik mums įprastą laiką, bet ir pasninko datas ir Mėnulio fazes).

Toliau mūsų lauks pasiplaukiojimas tikru piratų laivu! Nuo denio gėrėsimės įspūdingos krantinės vaizdais, kuri yra ne tik turistų, bet ir miestelėnų mėgstama pasivaikščiojimų vieta.

Vykstame į svarbiausią Lenkijos kurortą, poilsio ir jūros miestą – Sopotą, dar vadinamą neatrastu Lenkijos perlu. Aplankome ilgiausią (511 metrų) Baltijos jūroje molą. Po to pasivaikščiosime pagrindine Monte Cassino alėja. Čia taip pat pamatysime unikalų, įdomios lyg iš pasakos atsiradusios statybos Kreivą namą, kuris pritraukia minias smalsuolių.

Apsistojame viešbutyje. Poilsis ir laisvas laikas.

2 diena

Mindaugo karūnos iškoti keliaujame į Malborką. 1274–1457 metais Malborkas (Marienburgas) buvo Kryžiuočių ordino sostine. Tai didžiausia Europoje viduramžių pilis, įrašyta į UNESCO Pasaulio kultūrinio paveldo sąrašą. Būtent šioje pilyje XIV a. buvo kalintas Lietuvos Didysis Kunigaikštis Kęstutis. Pilis saugo daugybę praeities paslapčių – joje gali būti netgi paslėpta ir Mindaugo karūna.

Laisvas laikas pasivaikščiojimui po pilies teritoriją ir suvenyrų įsigijimui.

Kupini įspūdžių vėlai vakare grįžtame namo.

Registracija tel. +370 637 53 161

Reikalingi dokumentai:

LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas po kelionės pabaigos turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn.

Pastaba. Lankomų objektų skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

2

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistinu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 1 nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pasiplaukiojimas laivu – apie 14 Eur (65 PLN).
 • Malborko pilis – suaugusiems apie 17 Eur (70 PLN), vaikams apie 11 Eur (50 PLN). Gidas grupei iki 25 žmonių apie 57 Eur (250 PLN).
 • Asmeninės išlaidos

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.