Kalėdinė Torūnė – šventinė mugė ir gardieji meduoliai!

Kaina

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į šventiškai pasidabinusią Torūnę – vieną iš septynių Lenkijos stebuklų, pasivaikštinėti po spindinčią kalėdinę mugę bei sudalyvauti garsiųjų tradicinių Torūnės meduolių edukacijoje.

1 DIENA

5.00 val. išvykimas.

Atvykstame į gotikinę Torūnę. Vaikštinėsime po viduramžiais suformuotą, puikiai išsaugotą bei puoselėjamą, architektūros paminklų kupiną ir šventiškai pasipuošusį senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO kultūros paveldo sąrašą. Apžvalginės ekskursijos metu pamatysime XIV a. sukonstruotą senąją rotušę, kuri, miesto svečių nuostabai, nuo viduramžių iki šiandien beveik nepakito. Rokoko stiliaus užuominas gotikiniame mieste išvysime apsižvalgę po Šv. Dvasios bažnyčią, o šalia esančiame žymiausio miestiečio – Mikalojaus Koperniko name susipažinsime su vakarietišką pasaulėvaizdį amžiams pakeitusios asmenybės biografija ir darbais. Į dangų akis kelsime norėdami išvysti ant nestabilaus priemolio sukonstruotą Kreivąjį bokštą, o besidairydami po miestą juosiančią gynybinę sieną pamatysime Tilto vartus – technologinę laikmečio inovaciją. Reikšmingiausią miesto asmenį bei jo darbus dar kartą prisiminsime stabtelėję prie paminklo Mikalojui Kopernikui.

Po pažintinės ekskursijos, turėsime laisvo laiko patyrinėti Kalėdų pasaka virtusį senamiestį. Čia šurmuliuojančioje mugėje išvysime susižavėjimą ir šiltus prisiminimus keliančius pasipuošusius namukus, kuriuose rasime bene viską, ko reikia gražiausiai metų šventei! Rankų darbo išskirtinės kalėdinės dekoracijos ir eglutės žaisliukai, suvenyrai ir dovanos. Sušildantis karštas vynas, šventiškai išmarginti meduoliai ir kiti gardumynai. Visa tai ir dar daugiau rasime kalėdinėje mugėje!

Atykstame į nakvynės vietą, viešbutį, įsikūrusį miesto centre. Poilsis ir nakvynė viešbutyje.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Bene geriausias suvenyras iš Torūnės – tai ką tik iš krosnies ištraukti rankų darbo meduoliai! Keliaujame į muziejų, kuriame patys galėsime pasigaminti šių gardžių suvenyrų. Meduolių muziejuje interaktyviai susipažinsime su Torūnės istorija bei meduolių gaminimo procesu. Aktyviai sudalyvausime tradiciniame meduolių kepime. Remiantis geriausiais, šimtmečių senumo receptais, sužinosime kaip užsiminkyti tinkamą tešlą, kokių prieskonių įdėti, kad meduoliai būtu tokie kvapnūs ir gardūs. Pasigaminę tešlą, ją sudėsime į senovines dekoratyvines formas, kurių pagalba, meduoliai įgaus gražias ir išskirtines formas. Laukdami kol iškeps kvapnieji meduoliukai, klausysimės įdomių ir paslaptingų legendų apie Torūnės miestą.

Kupini nepakartojamų įspūdžių apie 23.00 val. nakties grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo–gido paslaugos.
 • Nakvynė viešbutyje su pusryčiais.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Vietinis gidas Torūnėje – apie 370 PLN (80 Eur) grupei.
 • Meduolių muziejus – suaugusiems apie 36 PLN/asm. (8.50 Eur), moksleiviams ir studentams apie 31 PLN/asm. (7 Eur), senjorams (65+) apie 33 PLN/asm. (7.50 Eur), neįgaliesiems apie 29 PLN (6.50 Eur).
 • Kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.