Išskirtinė kelionė į vaizdingąjį Lenkijos kalnų kurortą – Zakopanę!

Kaina

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame vykti į gražiausią Lenkijos kalnų kurortą – Zakopanę! Atraskite kalnų grožį ir mėgaukitės terminiais baseinais!

Zakopanė – tai Lenkijos slidinėjimo centras, į kurį suplūsta turistai ne tik žiemą, bet ir vasarą. Zakopanė pakeri savo grožiu, todėl ne vienas duoda sau pažadą vėl ir vėl sugrįžti į ją. Zakopanė įsikūrusi Podhalės regiono pietuose, ilgame slėnyje vakarų Tatrų kalnuose, prie Gubaluvkos kalno. Kalnai užburia savo masyvu, skatina juos atrasti, tyrinėti, mėgautis esama kalnų flora. O kiek patiriame džiaugsmo įkopus į juos ir įveikus didžiąsias viršūnes. Kviečiame ir jus atrasti kalnus ir juos pamilti!

Virš miesto yra keturi Zakopanės kalnai – Nosalas, Gievontas ir Kasprovy Vierch ir Gubaluvka. Į pastarasias dvi viršūnes veda lynų keliai. Didžiausi Lenkijos kalnai (iki 2499 m) iš dalies yra Zakopanės savivaldybės ribose. Aukščiausias kalnas Zakopanės teritorijoje yra Švinica (2301 m). Pietuose su miestu ribojasi Aukštųjų Tatrų nacionalinis parkas.

1 DIENA

6.00 val. išvykimas.

Vakare atvykimas į Zakopanės miestelį, kuris įsikūręs įspūdingoje Tatrų kalnų masyvo papėdėje. Zakopanė pamilta turistų ne veltui dėl savo grožio ir žavesio ir įsimintinų pasivaikščiojimų po kurortą, kurio populiariausia gatvė Krupovki. Ši gatvė yra viena žinomiausių gatvių Lenkijoje. Ja keliaujant galima nueiti iki Gubaluvkos kalno. Jeigu mėgstate šurmulį, ši vieta kaip tik jums, kuri apsupta vietinių prekeivių, iš kurių galėsite įsigyti suvenyrų ar meno dirbinių. Čia pajusite tikrą spalvingų vietinių gyventojų folklorinę (Podhalės) kultūrą, tradicijas. Nakvynė viešbutyje Zakopanėje.

2 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Vykstame į Tatrų nacionalinį parką link Morskie Oko, kalnų ežero, kuris yra aukščiausias ir vienas labiausiai atpažįstamų Tatrų ežerų. Jis yra Rybie Potok slėnio, bendro Bialkos slėnio dalies, viršutiniuose regionuose. Morskie Oko (“Jūros akis”) pasak legendos, yra sujungtas požeminiu kanalu su jūra. Tatrų nacionalinis parkas įrašytas į pasaulinį UNESCO biosferos rezervatų sąrašą. Tatrų nacionalinis parkas driekiasi per Lenkijos ir Slovakijos teritoriją. Lenkijos pusėje aukščiausia viršūnė – Rysų viršukalnė, kurios aukštis yra 2 499 metrai.

Atvykstame autobusu iki Palenica Białczańska, kur pradėsime žygį link didžiausio Morskie Oko ežero Tatrų kalnuose. Šis maršutas yra populiariausias tarp pėsčiųjų takų, pritaikytas įvairaus fizinio pasirengimo keliautojams. Takas, nutiestas tarp įspūdingų kalnų, vis kylantis palaipsniui į viršų. Į vieną pusę atstumas apie 9 kilometrus asfaltuotu taku, kuriuo pasieksime Morskie Oko ežerą. Važiuojame arklių tempiamomis kabinomis (vadinamos „fasigi“) apie 7km link Morskoje Oko ir toliau tęsiame žygį link ežero apie 2 km. Norintieji galės pasivaikščioti pakrante aplink ežerą arba pailsėti kalnų apsuptyje. Iš ten slėniu pasivaikščiodami leidžiamės žemyn ~ 9 km.

Keliausime į Zakopnanės Aqua parką, į terminius baseinus, kurie yra pačioje Zakopanės širdyje.

3 DIENA

usryčiai viešbutyje.

oliau tęsiame pažintį su Tatrų kalnais. Funikulieriumi kylame į Gubaluvkos kalną. Tai vienas iš garsiausių Lenkijos kalnų. Funikulierius (buvo atnaujintas 2001m.). Per 3,5 minutės pasiekiame 1122 m aukštį virš jūros lygio. Šiuolaikiniai vagonai su stikliniu stogu leidžia kelionės metu stebėti Tatrų kalnų panoramą. Iš Gubaluvkos kalno viršūnės matosi nuostabi gamtos panorama.

Pasigrožėję Tatrų kalnų vaizdais, nuo Gubaluvkos kalno vykstame į Niedzicos pilį (43 km). Ši gotikinė pilis iškilo 14 amž. Pieninių kalnų apylinkėse ant 300 metrų aukščio kalvos. Vėliau ši pilis buvo perstatyta renesansiniu stiliumi. Pilis dar vadinama Dunajeco pilimi nuo to paties pavadinimo upės. Aplankome pilyje įrengtą muziejų.

Atvykstame į daugiau kaip 200 metų gyvuojantį sveikatingumo kurortą Ščavnicą (Szczawnica), kuris įsikūręs Pieninų kalnų papėdėje, prie pat Nacionalinio Pieninų parko. Pasivaikštome promenada, o pageidaujantys degustuoja įvairių rūšių mineralinį vandenį. Šiuo metu yra 6 vandens šaltiniai, kuriuos geriausia vartoti restauruotame ir atnaujintame Plac Dietla gydomojo vandens siurblio kambaryje – tai vandenys: Helena, Jan, Józef, Józefina, Stefan. Szczawnica vietovėje viešose vandens telkiniuose taip pat yra kitų vandenų: Wanda, Szymon ir Pitoniakówka.

Šie vandenys gali būti naudojami esant padidėjusiam ir sumažėjusiam skrandžio rūgštingumui – tai lemia geriamojo vandens temperatūra. Anglies dioksidas, esantis šaltame vandenyje (natūralus), veikiamas kaitinimo, oksiduojasi – tada vanduo turi šarminę reakciją ir naudojamas esant padidėjusiam rūgštingumui.

Vykstame į senąją Lenkijos sostinę Krokuvą.

Atvykstame į viešbutį.

4 DIENA

Pusryčiai viešbutyje.

Apžvalginė ekskursija po Krokuvą su gidu. Pažintį pradėsime nuo Vavelio kalvos, ant kurios stovi lietuviams ir lenkams itin reikšmingas bei įdomus objektas – Lenkijos, ir Lietuvos valdovų rezidencija. Toliau tęsime pažintį su miestu, kuriame sutelkta itin daug bažnyčių, pamatysime paminklą, skirtą Žalgirio mūšio 500-osioms metinėms, senuosius Šv. Florijono miesto vartus, pro kuriuos valdovai iškilmingai įžengdavo po reikšmingų pergalių, bei miesto simbolį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą – didžiausią Europoje viduramžių miesto aikštę – turgaus aikštę, kurioje dominuoja gotikinė Šv. Marijos bazilika. Nenustebkite, jei iš šventovės aukštesniojo bokšto išgirsite trimito garsus – jie skirti mitiniam trimitininkui, kuris buvo nušautas, kai iš to paties bokšto miestiečius įspėjo apie mongolų invaziją. Tęsdami pažintį su lietuvybės pėdsakais Lenkijoje, keliausime į Jogailos universiteto kiemelius. 1364 m. įkurta aukštojo mokslo įstaiga traukė jaunuolius iš LDK bei šviesiausius Lenkijos protus. Ant fakultetų pastatų pastebima lietuviška heraldika, liudijanti apie lietuvišką Jogailos, kurio valdymo laikotarpiu mokymo įstaiga suklestėjo, kilmę. Laisvu laiku papietausime senamiestyje ir keliausime per Lenkiją Lietuvos link.

Smagiai praleidę laiką apie 00.30 val. grįšime į namus.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti. Už vienvietį kambarį taikoma papildoma priemoka. Lydintis gidas muziejuose ir bažnyčiose ekskursijų neveda.

Reikalingi asmens dokumentai: LR piliečio pasas arba asmens tapatybės kortelė. Jų galiojimo laikas turi būti ne trumpesnis nei 3 mėn. kelionei pasibaigus.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • 3 Nakvynės viešbučiuose su pusryčiais.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Pasikėlimas į Gobaluvkos kalną suaugusiems (27 – 64 metų) apie 35 PLN/asm.(apie 6 Eur), senjorams, vaikams ir vyresniems (5-26 metų) – apie 27 PLN/asm.(apie 5 Eur).
 • Terminiai baseinai – suaugusiems apie 70 PLN/asm. (apie 16 Eur), senjorams nuo 60 metų – apie 60 PLN/asm. (apie 14 Eur), vaikams (3-16 metų) – apie 60 PLN/asm. (apie 14 Eur), už sauną papildomai 40 PLN (apie 9 Eur) už 2 val.
 • Su arklio tempiamu vežimu link Morske Oko ir atgal 120-140 PLN/asm. (apie 28-33 Eur).
 • Įėjimo bilietas į Tatrus – apie 9 PLN/asm. (apie 2 Eur.)
 • Įėjimo bilietas į Niedzicos pilį suaugusiems – apie 25 PLN (apie 6 Eur), senjorams ir vaikams – apie 19 PLN (apie 5 Eur)
 • Vieno šaltinio mineralinio vandens stiklinės degustacija – apie 2,5 PLN/stiklinė (apie 1 Eur). Yra galimybė 5 rūšių mineralinio vandens degustacijai.
 • Asmeninės išlaidos, vietinės rinkliavos ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.