Druskininkai: Lynų kelias, Česnulio parkas ir druskų edukacija!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti pasigrožėti vienu žavingiausių Lietuvos kurortų – Druskininkais, persikelti įspūdinguoju Lyno keltuvu, išmėginti savo kūrybines galias kuriant skulptūras iš druskų bei apsilankyti stebuklus iš medžio slepiančiame A. Česnulio skulptūrų parke!

Važiuojame į sveikatos šaltinių kurortą – Druskininkus. Tai seniausiais ir didžiausias kurortas Lietuvoje. Tikra sveikatingumo oazė. Viskas čia „sūru” – ir tyvuliuojančio ežero miesto centre pavadinimas, ir trykštantys mineraliniai šaltiniai. Pastarieji kadaise ir išgarsino Druskininkų miestelį. Leisimės į ekskursiją – kvėpdami gaivaus, pušimis kvepiančio oro pasivaikščiosite po kurortą, kuris pastaruoju metu išpuoselėjo savo aplinką. Aplankysime Druskininkų gydyklos biuvetę ir tiesiai iš gręžinių paragausime mineralinio vandens. Nusiprausime legendomis ir stebuklingais pagijimais apipinto giliausio ir sūriausio “Grožio” šaltinio mineraliniu vandeniu. Pasivaikščiosime vaizdingomis Nemuno ir Ratnyčėlės pakrantėmis, kurias taip mėgo žymus XX a. pr. lietuvių dailininkas bei kompozitorius M.K. Čiurlionis. Pasigrožėsime šio miesto muzikiniu fontanu. Kelsimės per Nemuną specialiu keltuvu. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš lynų keltuvo stotelės (prie Druskininkų vandens parko) į kitą Nemuno pusę (prie žiemos pramogų rojaus “Snow arena”) Jus „nuskraidins“ per 7,5 minutes, 45 metrų aukštyje. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite: įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą. Po ekskursijos – laisvas laikas pasivaikščiojimui po kurortą, pietums arba kavos puodeliui.

Tęsime savo kelionę į mažai kam žinomą edukaciją. Daugelis yra lankęsi Druskininkuose, tačiau ar daugelis gali pasigirti, kad iš druskos kūrė skulptūras? Teisingai – linksmos atrakcijos-edukacijos metu su skulptoriumi kūrybinėse dirbtuvėse lipdysime ir drošime skulptūras iš druskos. Kodėl druska? O gi todėl, kad Druskininkų kurorto pavadinimas sūrus, todėl, kad tik ten yra Druskonio ežerėlis, todėl, kad pirmasis jų liaudies gydytojas buvo Sūrutis, o žmonės, kurie vertėsi „sūria veikla“ buvo vadinami tiesiog druskininkais! Nusilipdę druskos skulptūras kartu su skulptoriumi jas aptarsime gerdami arbatą ir parsivešime į namus išskirtinį suvenyrą.

Kitas mūsų sustojimas bus A. Česnulio skulptūrų parkas. Antanas Česnulis gimė 1948 m. Kriokšlio kaime, Varėnos rajone. Parodose dalyvauja nuo 1976 m. Antanas Česnulis vienas geriausių Dzūkijos skulptorių. Jo sodyboje esantys medžio drožiniai ar kompozicijos – tik dalis kūrybos per daugiau nei 30 metų. Kieme stovi paties šeimininko suręstas vėjo malūnas, kurio keturiuose aukštuose išdėstyta A. Česnulio drožinių ekspozicija. Už malūno – per dešimtmetį įkurtas parkas, savo grožiu nustebinantis ne vieną lankytoją. Kupinas kūrybinės energijos menininkas nė dienos neleidžia laiko veltui, sodyboje esančių skulptūrų skaičius kasmet kinta. Tik drožėjo rankos medį prakalbina, jam perteikiama žmogaus kūrybinė mintis, įgauna naują formą ir naują gyvybę. Visi Antano Česnulio darbai yra unikalūs, skirtingi, gyvybingi. Jo skulptūros, stogastulpiai, koplytstulpiai, sukurti daugelyje medžio drožėjų plenerų, kuriuose dalyvauja beveik kiekvienais metais, stovi įvairiose Lietuvos vietose, užsienyje.

Kupini gerų įspūdžių keliaujame namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Lyno keltuvas per Nemuną – apie 4,5-5 Eur/asm.
 • Edukacija Druskos studijoje – 10 Eur/asm.
 • A. Česnulio skulptūrų parkas – apie 4-6 Eur/asm.
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.