Byrinių rūmai, Saulkrastai ir nėgių degustacija!

Kaina
Kreiptis į agentūrą tel. +37063753161

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti pasigrožėti stulbinančio grožio Byrinių rūmais, pasidžiaugti jūra Rytų Latvijos pakrantėje ir paskanauti Carnikavą garsinančių nėgių!

Pirmasis mūsų sustojimas gražieji Byrinių rūmai. Erdvūs, dviejų ežerų ir parko apsupti senove dvelkiantys Byrinių rūmai pastatyti 1860 m. fon Pistolkorsų šeimai. Byrinių pilis buvo pastatyta pagal architekto F. V. Hesės projektą. Tai pats įspūdingiausias pusrutulio formos pastatas iš visų Latvijos architektūros pilių. Tai neogotikos stiliaus pastatas, nors langų angos, svarbios bendram pilies įvaizdžiui, būdingos pusrutulio stiliui. Pilyje išliko neorenesanso stiliaus interjero apdaila – platus fojė su dvipusiais mediniais laiptais, valgomasis su kesoninėmis medinėmis lubomis ir glazūruota čerpių krosnis. Nedidelis kraštovaizdžio parkas supa pilį nuo arklidžių iki viešbučio, esančio sodininko namelyje. Parko pakraštyje yra įrengtas Paukščių sodas, o pačiame jo centre yra didingas „Meilės Ąžuolas”, tarp kurio šakų skamba „Meilės varpeliai” – jaunavedžių dovanos. Eidami plačiais akmeniniais laiptais, nueisime iki pavėsinės, esančios ant ežero kranto.

Tęsime savo kelionę į kurortinį miestelį Saulkrastai, kuris įsikūręs Rytų Latvijos pakrantėje. Dalį Saulkrastų srities teritorijos užima gamtos parkas „Piejūra“, kurio dalis jūros pakrantėje driekiasi 17 km. Kraštovaizdis žavingas savo įvairove: čia pamatysime „dainuojantį“ smėlį, akmenuotą pakrantę, įkopsime į 18 metrų aukščio Baltąją kopą, nuo kurios apžvelgsime bei pasigrožėsime nepaprasta Rygos įlanka. Mūsų lauks poilsis prie jūros.

Paskutinis mūsų sustojimas – Carnikava, tituluojama nėgių karalyste, Vidžemės miestas netoli Gaujos žiočių. Rugpjūtį nėgių žvejybos sezoną čia paskelbia Nėgių festivalis. Nėgės Carnikavą garsino ne vieną šimtmetį. Keliausime į ūkį, kuriame šeimininkauja „nėgių karaliais“ praminta šeima. Nėgė – ne žuvis, o gyvūnas. Sakoma, jog nėgės senesnės net už dinozaurus. Nėgės šonuose yra 7 poros žiauninių angų, o burna pilna dantų. Nėgė gali prisisiurbti ir prie žuvies, ir prie akmens. Sužinosime ne tik apie pačias nėges, jų paruošimą, bet ir paskanausime šviežiai pagamintų nėgių.

Registracija tel. +370 637 53 161

Pastaba. Lankomų objektų skaičius, eiliškumas ir kainos gali nežymiai kisti.

Kelionės organizatorius UAB „Autrega“, Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos išduoto kelionių organizatoriaus pažymėjimo Nr. 15763. Prievolių užtikrinimo draudimo polisas Nr. KOFG 001421.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kelių, kuro ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Byrinių rūmų lankytojo bilietas – 5 Eur/asm., ekskursija grupei apie 50 Eur.
 • Nėgių degustacija – apie 10-12 Eur/asm. (kaina priklauso nuo grupės dydžio)
 • Asmeninės išlaidos.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.