Amžinasis pasienis Smalininkuose, žiobrių kepimas ant laužo ir plaukimas laivu!

Kaina

Kodėl verta rinktis mus?

 • Prieinama kaina
 • Kelionės su gidu
 • Nenuobodūs maršrutai
 • Kelionių draudimas

Registracija

Norite užsiregistruoti į mūsų kelionę ir patirti neišdildomų įspūdžių? Susisiekite apačioje nurodytais kontaktais.

+370 637 53161

info@autrega.lt

Nuotraukos
Kelionės informacija

Kviečiame keliauti į amžinąjį pasienį – Smalininkus, sudalyvauti žiobrio kepimo ant laužo edukacijoje ir pasiplaukioti laivu Nemune!

Mūsų lauks edukacija, turinti tautinio paveldo sertifikatą – žiobrio kepimas ant žarijų, užmovus žuvį ant karklo vytelės. Ši programa – Jurbarko krašto vizitinė kortelė. Jurbarko dvaro parke, ant laužo bus kepamas žiobris. Programos metu susipažinsime, kaip paruošiami žiobriai kepimui, kokiu būdu kepamas žiobris. Stebėsime kepimo procesą ir ragausime nuostabaus skonio keptą žuvį. Jei dar neragavote jurbarkietiškai kepto žiobrio, reiškia nepažinojote Jurbarko krašto.

Vykstame į Smalininkus, kur dalyvausime edukacinėje programoje „Smalininkaiamžinasis  pasienis” –  tai  pilna rimtų ir linksmų netikėtumų  2 val. kelionė laiko mašina į praeitį. Jūsų laukia pažintis su Mažosios Lietuvos arba Rytų Prūsijos  pasienio miestelio gyvenimu ir istorija. Atvykęs čia nežinai ką sutiksi, ką pamatysi, kas sustabdys ir gal net į daboklę uždarys…

Rambyno kalnas nuolat traukia keliautojų dėmesį. Nuo kalno atsiveria įspūdingas kraštovaizdis į Nemuną ir kitą jo krantą, kuriame boluoja Tilžės ir Ragainės miestų panoramos. Manoma, jog čia yra buvusi viena svarbiausių skalvių genties šventviečių. Istorikai spėja, kad ant Rambyno kalno yra stovėjusi 1276 metais kryžiuočių sunaikinta skalvių pilis Ramigė. Šiandien Rambyno kalnu vadinama tik likusi piliakalnio papėdė. Rambyno kalno aukštis yra 45,4 m. virš jūros lygio.

Vėliau pramoginiu laivu plauksime didžiausia Lietuvos upe Nemunu, maršrutu  Rambyno kalnas – Panemunė (pasienio su Rusija miestelis) – Plaškiai. Kelionės metu išgirsite legendų ir padavimų: apie laumes ir jų išdaigas, apie geraširdį valtininką, apie šventą Rambyno kalno akmenį, apie Bardėnų kaimo ūkininką Švarcą bei pasakojimų apie istorinę Pagėgių krašto praeitį, lietuvininkų gyvenimo būdą, verslus, amatus.

Smagiai praleidę laiką pajudėsime namų link.

Registracija tel. +370 637 53 161

PASTABA. Kelionių programos gali būti koreguojamos pagal užsakovo pageidavimus.

Kelionės dienų skaičius

1

Į kainą įskaičiuota:
 • Kelionė turistiniu autobusu.
 • Kuro, kelių ir stovėjimo aikštelių mokesčiai.
 • Kelionės organizavimo paslaugos.
 • Kelionės vadovo-gido paslaugos.
Į kainą neįskaičiuota:
 • Žiobrio kepimas ant laužo – 6 Eur/asm.
 • Edukacinė programa „Smalininkai - amžinasis pasienis“ – apie 8 Eur/asm.
 • Plaukimas laivu  – apie 6-8  Eur/asm.

Naujienlaiškio prenumerata

Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite naujausią informaciją apie keliones el. paštu.